Samsung Galaxy Beam išmanusis su projektoriumi

Dar vienas kompanijos Samsung gaminys, kuris bovo pristatytas MWC renginyje. Įdomus android išmanusis, kadangi Samsung Galaxy Beam turi įmontuotą projektorių, taigi tai gali būti verslo klasės išmanusis, kuris padės verslininkams greitai ir patogiai atlinkti įvairias prezentacijas.

Na o techninės išmaniojo savybės yra tokios: 1GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorius, 8GB vidinės atminties, 5 megapikselių skaitmeninė kamera. Keista, bet Samsung teigimu šis išmanusis turi net 6GB dabinės atminties, kas yra daug daugiau nei įprasti kompiuteriai. Samsung Galaxy Beam turės kiek silpnoką 2,000 mAh beteriją, bei bus su android 2.3 Gingerbread operacine sistema.

Projektorius šiame išmaniejame android telefone bus aktivuojamas ir valdomas su specialia programėle.

Kolkas jokios informacijos apie pasirodymą bei kainą, lieka laukti, kol kompanija Samsung atskleis daugiau informacijos.

Šaltinis: Engadget2 komentarų

  1. Ovidijus Kaunas parašė:

    Unikali idėja. 🙂

  2. Stasys parašė:

    Vargu, ar unikali. Jau kuris laikas telefonai yra sustoję kalbant apie inovatyvumą (tiesiog aukštesnė rezoliucija, daugiau megapikselių, naujesnis androidas), taigi projektorius yra tas sekantis žingsnis mobiliame telefone taip jį dar labiau priartinantis prie visapusiško įrenginio (tarp kitko, projektoriaus telefone idėjai ne 1 ir ne 2 metai jau). 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas