Paper Toss: nuostabus žaidimas laikui prastumti

Taigi ar būna tokių akimirkų, kai visiškai neturite ką veikti darbe, mokykloje, važiuojant autobusu ar kokioje kitoje vietoje? Jeigu taip, tai žinote, jog pravartu savo išmaniajame telefone turėti žaidimų, kurie padėtų „prastumti“ laiką, kuris tikriausiai stovi vietoje. Šitokioje situacijoje, Jums puikiai galėtų padėti android žaidimas Paper Toss.

Paper Toss žaidimas, tai labai paprastas, bet gan įdomus ir įtraukiantis žaidimas, viskas ką Jūs turite padaryti, tai mėtyti suglamžitą popieriaus gniūžtę į šiukšlių dėžę, argi ne nuostabu? Kad nebūtų viskas taip jau paprasta, žaidime yra ventiliatorius, kuris trugdo jums lengvai įmesti popierių į šiukšlinę.

Paper Tos žaidime, kad nebūtų nuobodu, yra treji sunkumo lygiai, tai lengvas, vidutinis ir sunkus. Manau tik pradėjus žaisti, reikia pasirinkti lengvą lygį, ir priprasti šiek tiek prie šio žaidimo.

Jeigu bežaidžiant atsibostų žaidimo aplinka ofisas, ne bėda, kadangi galite pasiringti žaidimo aplinką, kurios yra: Oro uostas, rūsys bei tuoletas. Pasirinkę kitokią žaidimo aplinką galėsite vtoliau sau mėtyti popierių į šiukšlinę.

Gera žinia yra ta, kad Paper Toss android žaidimas yra visiškai nemokas, taigi jeigu kartais ir nepatiktų žaidimas, Jūs nieko neprarasite, tad rekomenduoju bent jau išbandyti šį puikų žaidimą.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

..1 komentaras

  1. samsung parašė:

    ko kai instaliuoji sita zaidima, jai buna ijungtas wifi karts nuo karto vis ismeta „papaya welcome back” ir toks kaip ragelio simbolis.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas