Oficiali My Xbox Live android programa nuo Microsoft

Taigi, taip jau nutiko, jog Microsoft korporacija pasirinko android platformą, ir sukūrė oficialią My Xbox Live android programėlę, kurios pagalba galėsite lengvai prisijungti, ir modifikuoti savo 3D avatarą, peržiūrėti „Spotlight“ naujienas bei savo „Pasiekimus”. Tikriausiai Microsoft pasirinko būtent Android platformą, o ne savo plėtojamąWindows Phone, kadangi Android turi labai daug vartotojų.

Pirmą kartą parsisiuntus šią My Xbox Live programėlę, turėsime suvesti savo „Live“ prisijungimo duomenis, ir prisijungti. Prisijungus pamatysime tris atskirus puslapius, pirmasis „Spotlight“, antrasis „Social“ ir trečiasis„Games“.

Taigi „Spotlight“ puslapyje galėsime peržiūrėti trumpas video naujienas, apie tai, kas gi vyksta Xbox Livepasaulyje.

Antrajame puslapyje, tai yra socialiniame puslapyje, galėsime peržiūrėti ir redaguoti savo 3D avatarą. Galėsime peržiūrėti Xbox Live draugų avatarus, bei jiems siųsti asmenines žinutes, kas yra daug patogiau negu naudojantisXbox žaidimų konsole, kadangi telefonu ir qwerty klaviatūra tai padaryti yra labai paprasta bei patogu.

Na ir trečiajame „Games“ programos puslapyje rasime visą informaciją susijusią su žaidimais. Galėsime peržiūrėtikokius „Achievements“ esame jau laimėję ir panašiai.

.
Ganėtinai paprasta, bet labai patogi programa. Taigi, jeigu turite Xbox žaidimų konselę, ir naudojatės Xbox Live paslaugomis, rekomenduoju išmėginti šia programą.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app1 komentaras

  1. ricardas parašė:

    geras saitas!

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas