Naujas Android žaidimas „Indestructible“

Pastebėjau, jog prasidėjus mokslo metams, daugelis „Google Play“ programėlių parduotuvės kūrėjų tapo aktyvūs ir išleidžia naujus bei gerus žaidimus bei programas. Štai vakar, viena geriausių „Google Play“ parduotvės kūrėjų „Glu Mobile“, kurie yra sukūrę daug gerai vertinamų žaidimų, išleido į viešumą naują žaidimą – Indestructible.

Šis naujas android žaidimas gali daugeliui priminti senas dienas, kai karaliavo „Playstation“ žaidimų konsolė bei jai skirtas „Twister Metal“ žaidimas. Taigi „Indestructible“ žaidimas yra labai panašus į seną gerą žaidimą „Twister Metal“.

Žaidimas yra visiškai nemokamas, bet turiu paminėti, jog žaidime yra pirkimų sistema, tad jeigu norėsite patobulinti automobilį ar nusipirkti sprogmenų, teks išleisti šiek tiek pinigų. Na bet pinigų leidimas visiškai nebūtinas, kad linksmai pažaisti.

Žaidimas turi realaus laiko „Multiplayer“ funkciją, tad važinėtis bei sprogdinti priešus galėsite ir su draugais, žaisti „Multipayer“ režimu gali daugiausiai 4 žaidėjai.

Kad pamatyti žaidimo galimybes, siūlome pasižiūrėti pristatomąją vaizdo medžiagą:

Kaip visada, nepamirškite pakomentuoti, ar patiko žaidimas bei kaip sekėsi žaisti. Parsisiųsti galite iš Google Play programėlių parduotuvės.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app1 komentaras

  1. Mantinijo parašė:

    Smagus žaidimukas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas