Nauja android programa Utter, didžiulė konkurentė Siri, Iris ir Evi!

Tikriausiai jums jau pabodo girdėti apie Apple kompanijos kuriamą ir plėtojamą Iphone 4s išmaniesiams skirtą programą Siri, kokia ji nepakartojama ir, kad ji geriausia. Nauja android išmaniesiams skirta programa „Utter“ tai visai kito lygio programa, tai kažkas, ko jūs tikrai dar nematėte!

Dėje, bet Programa Utter kolkas yra beta stadijoje, ir netgi nėra galimybės jos parsisiųsti, bet yra galimybė pasižiūrėti video, ir pamatyti jos labai plačias galimybes. Ši programa kitaip nei Siri, ne duoda jums tiesius atsakymus, o naudoja jau išmaniajame telefone instaliuotas programas. Norite į kalendorių įvesti susitikimą? Pasakykite Utter, ir ji tai padarys. Norite gauti keliones detales, orų prognozes, ar atidaryti kokią programą? Viską žodžiu pasakius programai Utter, ji tai padarys.

Įdomus Utter programos bruožas yra, kad programa turi netgi jumoro jausmą. Paklausta ką Utter mano apie Siri programą skirtą iOS, Utter atsakė kad: “Kalė turi limituotą žodyną”. Kitas įdomus iš YouTube vaizdelio pamatytas faktas yra tas, kad Utter paprašyta sukurti naują elektroninį laišką, pasakius jei temą, ji labia greitai tai padaro, lieka tik rankiniu būdu paspausti siųsti laišką.

Taip pat per programos kūrėjo pokalbį su Utter programa, jis pasakė, kad žiūri filmą. Utter paklausė kokį filmą jis žiūri? Kai jis atsakė, jog žiūri “Liūtas karalius”, programa jam pasakė, tu esi 35 metų, kodėl tu žiūri vaikiškus filmus? Tada kurėjas pradėjo ginčytis, kad jam yra 21-eri metai. Utter naudoja informaciją iš Google bei Facebook profilių ir pasako jam kitaip!

Lieka tik laukti, kada ši programa išvys dienos šviesą.

Siūlau pažiūrėti šį išsamų vaizdo įraša, ir pamatyti patiems Utter galimybes.3 komentarų

  1. word parašė:

    Utter atsakė kad: “Kalė turi limituotą žodyną”.

    Kas cia per nesamone? Ribotas zodynas, o ne limituotas. Pilna klaidu sioje svetaineje

  2. […] Siri. Jau turimos konkurentės, kurios gan neblogai veikia yra Iris vei Evi. Po to pasirodė Utter, kuri dar beta versijoje, ir jos išmėginti dar nėra galimybių. Taigi dar vienas XDA Developers […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas