MightyText – sms tarnyba tavo kompiuteryje

Tikriausiai didžioji dalis išmaniųjų telefonų savininkų kompiuterio klaviatūra tekstą surenka žymiai greičiau, nei savo telefone nepriklausomai nuo to, kokia klaviatūra (visų ženklų ar ne) naudoja. Kartais dirbant prie kompiuterio būtų žymiai patogiau siųsti ir gauti žinutes tiesiogiai iš kompiuterio. MightyText aplikacija suteikia tokią galimybę. Naudojant wi-fi ryšį jūsų naršyklėje pasirodo gautos sms žinutės, į kurias galima atrašyti tiesiog naršyklės lange. Jei dažnai bendraujate sms žinutėmis ir nemažai laiko praleidžiate prie kompiuterio, ši aplikacija jums tikrai turėtų patikti.

Kaip naudotis?

Programa visiškai nemokama. Tereikia atsiųsti aplikaciją į savo išmanųjį telefoną ir įrašyti papildomą įskiepį į jūsų naudojamą naršyklę (Google Chrome, Firefox, IE9, Safari).

Išsamesnė informacija: MightyText.net


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app2 komentarų

  1. Marius parašė:

    Išbandžiau ir visai patiko. Bet… Liksiu su Airdroid, kuri suteikia kur kas daugiau galimybių, o laikyti dvi programas, kurios atlieka tą pačią fuckiją kaip ir nematau reikalo. Priedo, nereikia jokių įskiepių naryklei.

  2. Programa parašė:

    programa yra nesamone vien del to kad visus numerius reikia skaiciais suvedinet narsykleje, is adresu knygutes neleidzia pasirinkt kam siusi sms

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas