Maxthon Browser- greitam naršymui internete

Šioje apžvalgoje aprašysių vieną iš daugelio internetinių naršyklių. Jei Jums pabodo arba galbūt per lėta „opera“ naršyklė, tai šis gaminys turėtų atkreipti jūsų dėmesį. „Maxthon“- puikus patogumo ir greičio santykis.Tikriausiai vienas iš šios naršyklės privalumų, tai greitis. Testuojant šią aplikaciją, ji be didesnių vargų pakeitė telefone esančią „opera“ naršyklę. Internetinius puslapius užkrauna greičiau, o ir galimybių pati aplikacija suteikia daugiau. „Maxthon“ leidžia naršyklę apipavidalinti pagal savo norus. Tereikia pasirinkti „theme“ (tapetą) ir ji jau turi naują Jums patinkančią išvaizdą.Programa leidžia patinkančius tinklalapius išsisaugoti prie mėgstamų. Galite vienu metu naršyti keliuose naršyklės languose.

Ši naršyklė užema vos 2.3 megabaitus ir yra nemokamą. Android parduotuvėje ši aplikacija įvertinta 4.4 žvaigždutėmis iš 5 galimų. Tikrai siūlau ir Jums pamėginti ją, o savo pastebėjimais ar įspūdžiais pasidalinkite komentaruose.

Parsisiuntimo nuoroda: Android market

 2 komentarų

  1. Wilmis parašė:

    Patiko. Feisbuke kaip tik siandien pasiule, isbandziau, esu patenkintas. Ir greita, ir kas svarbiausia puikiai veikia su silpnesniais Android aparatais

  2. Žaibas parašė:

    Liuks!

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas