Lietuviška programa: LNK Balsuok!

Televizija, muzika ir technologijos persipina programėlėje „LNK Balsuok!“. Visame pasaulyje garsaus projekto „The Voice of…“ lietuviškojoje versijoje „Lietuvos balsas“ savo simpatijas dalyviams galėsite pareikšti naudodami išmanųjį telefoną.

„LNK Balsuok!“, sukurta bendradarbiaujant su laisvu ir nepriklausomu kanalu „LNK“ bei telekomunikacijų bendrove “Omnitel”, yra skirta išgirsti šiuolaikinėms technologijoms atvirų žmonių nuomonę. Todėl Jūsų balsai nebus skaičiuojami bendrai su įprastinio balsavimo metu projekto dalyvių gautais balais – laidų metu galėsite balsuoti už savo mėgiamiausius atlikėjus ir taip nulemti, kas iš jų gaus specialius prizus vien tik už programėlės vartotojų simpatijas!
Kaip tai veikia?

Kiekvienos laidos metu skambant atlikėjo dainai galėsite atiduoti kiek tik norite balsų UŽ arba PRIEŠ. Pasibaigus dainai pamatysite bendrą visų programėlės „LNK Balsuok!“ vartotojų UŽ ir PRIEŠ balansą.

Balsuoti galėsite tik skambant konkrečiai dainai.

Balsai bus gyvai matomi televizoriaus ekrane.

Kiekvienos laidos pabaigoje, vienas dalyvis, surinkęs daugiausiai programėlės vartotojų balsų, bus apdovanotas specialiu prizu.
Nepraleiskite progos išreikšti išmaniųjų žmonių balsą: griebkite programėlę, balsuokite už savo mėgiamiausias dainas, žiūrėkite „Lietuvos balsą“ per LNK ir nulemkite, kas mėgausis prizais už jūsų simpatijas!

„Lietuvos balsas“ tiesiogiai per LNK kiekvieną sekmadienį 19:30.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app2 komentarų

  1. Tomas parašė:

    Nesamonė kam kiekvienam renginiui kurti naują programą? Juk jau „Balsuok” programa buvo skurta eurovizijai. Gali tą pačią naudot.

  2. Nalldis parašė:

    Gaila, kad pas mane 2.1 versija 😐

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas