Lietuviška android programa- Anekdotai

Lietuviška android programa Anekdotai

Na ką, pats laikas pasijuokti, kadangi android market‘e atsirado lietuviška android programa Anekdotai, kurioje yra daugiau nei 2000 anekdotų, ir jie tikrai turėtų priversti jus juoktis.

Anekdotai programos patogumas

Android programa Anekdotai yra sukurta išties patogiai, visų pirma, visi anekdotai yra suskirstyti į kategorijasm kurių yra išties daug, netgi 29, kategorijos yra įvairios, apie blondines, apie žvejus, apie naujuosius rusus ir panašiai. Jeigu nenorite skaityti anekdotų iš tam tikros kategorijos, nebėda, kadangi programos kūrėjei apie tai pagalvojo ir sukūrė atsitiktinių anekdotų kategoriją. Bėje, dar vienas patogumas yra tas, kad prie kiekvienos kategorijos yra parašyta, kiek joje yra anekdotų, taigi žinosite ko tikėtis.

Anekdotų dalinimasis

Android programoje Anekdotai yra galimybė lengvai pasidalinti Jums patikusiais anekdotais socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Facebook bei Google+, arba nusiųsti jį draugui elektroniu paštu, arba Bluetooth, ir visas dalinimasis paspaudus mygtuką kuris yra prie kiekvieno enekdoto.

Mėgstamiausi anekdotai

Kaikurie žmonės turi blogą atmintį, ir neįsimena anekdotų, tarp jų esu ir aš, tai Anekdotai android programoje yra galimybė pridėti jums patikusius anekdotus į mėgstamiausių sąrašą, ir vėliau prireikus, lengvai juos rasite, ir galėsite papasakoti juos draugams.

Anekdotai programos kūrėjų SnottyApps planuose yra ir toliau tobulinti šią android programą, ir pildyti ją naujais anekdotais. Tagi laikas pasijuokti ir parsisiųsti šia nemokamą ir juokingą programą iš Android Market.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas