Lapkričio 13 dieną „Motorola” ruošiasi pristatyti vidutinės klasės „Moto G” telefoną

Kai kompanija „Motorola” pristatė naują telefonų liniją „Moto” ir pirmąjį šios linijos telefono modelį „Moto X”, daugelis vartotojų ne iš JAV nusivylė, jog šis telefonas bus prieinamas tik JAV vartotojams. Tuo metu kompanijos vadovas Dennis Woodside pranešė, jog „Motorola” planuose yra daugiau šios linijos telefonų, kurie bus prieinami ir kitose šalyse. Panašu, jog „Motorola Moto G” bus prieinamas plačiajai auditorijai, kadangi www.moto-g.com svetainėje yra parašyta apie telefono pristatymą net keliomis kalbomis.

Na o toliau, tiems, kas galbūt susidomėjo šiuo telefonu, tai galime parašyti šiek tiek nutekėjusios informacijos. Pradėkime nuo to, jog informacija nutekėjo iš UK telefonų parduotuvės „Phones4U”, kurioje pranešama, jog telefonas kainuos vos £135 Svarus Sterlingus, kas yra išties žema kaina. Kyla klausimas, ką galite gauti už tokią žemą kainą? 4.5 colių įstrižainės HD ekraną, 1.2 GHz taktinio dažnio keturių branduolių „Snapdragon” procesorių, 5MP galinę kamerą bei Android 4.3 Jelly Bean.

Visa ši informacija šiuo metu yra tik gandai, tad geriau palaukti Lapkričio 13 dienos, ir sužinoti visą oficialią informaciją.

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas