Labai didelis Lenovo A850!

Prieš savaitę į mano rankas atkeliavo dar vienas Lenovo išmanusis telefonas. Renkantis telefoną, turėjau du kriterijus: gamintojas Lenovo, mėgstu šitą gamintoją, ir kaina neviršijanti 500 litų. Ilgai dvejojau tarp Lenovo A850 ir A830, tačiau nugalėjo dydis ir pasirinkau pirmąjį variantą.

Telefoną užsisakiau el. parduotuvėje www.pandawill.com, šį kartą telefonas keliavo visą mėnesį, laukimas nėra pats įdomiausias procesas. Lenovo A850 – tai dar vienas nebrangus, tačiau kokybiškas ir savo kainą atitinkantis Lenovo gaminys. Rugpjūtį pristatytas telefonas turi 5.5 inch IPS LCD 16 mln. spalvų ekraną, 4 Gb atminties, 1 GB darbinės atminties bei Quad-core 1.3 GHz procesorių. Jame naudojama Android OS, v4.2 (Jelly Bean). Plačiau apie telefono specifikacijas skaitykite GSMARENA.

Telefono komplektacija labai skurdi, nėra net papildomos apsauginės plėvelės ekranui. Įkroviklis, kaip ir visų iki šio pirktų telefonų iš Kinijos, nėra kokybiškas. Tiems, kurie ketina užsisakyti telefoną iš www.pandawill.com, siūlyčiau atkreipti dėmesį į specialius savaitės pasiūlymus, kada telefonui ne tik taikoma nuolaida, tačiau prie jo pridedama įvairių papildomų aksesuarų.

Lenovo a850 front Lenovo a850 3Lenovo a850 backDžiugina.  Didelis ekranas leidžia patogiai leisti laiką socialiniuose tinkluose, tikrintis paštą, žaisti žaidimus. Intensyviai naudojant telefoną, jis atlaiko visą dieną, lyginant su turimu Nexus 4 , Lenovo baterija džiugina, tačiau žiūrint objektyviai, Lenovo turi prastesnį ekraną, kuris reikalauja mažiau energijos. Telefone iškart įdiegta lietuvių kalba, nors yra labai keistų vertimų, tačiau tai didelis privalumas vartotojams, kurie renkasi lietuvių kalbą. Taip pat telefone nebuvo įdiegta kiniškų aplikacijų, kurių pašalinimas ne visada būna paprastas.

Erzina. Tas pats didelis ekranas. Jeigu neturite rankinės, kurioje nešiojatės daiktus, atsiminkite, kad Lenovo A850 netelpa į džinsų kišenę. Be abejo, rinkoje yra didesnių telefonų, o vartotojai nesiskundžia dėl jų dydžio, tačiau asmeniškai man tai kartais sukelia nepatogumų.  Telefonas turi 5 MP, 2592х1944 pikselių kamerą, kuri nuvilia. Apie tai kalbama ir užsienio forumuose. Būtų puiku, jei gamintojai pasiūlytų brangesnį modelį su geresne kamera.

Ar pirkti? Taip. Tik nepamirškite, kad dėl ateinančių švenčių telefono galite laukti ilgiau nei mėnesį.  Ir nesitikėkite gauti visko už 500 litų, ką siūlo trigubai brangesni išmanieji telefonai!

Turite klausimų? Rašykite!3 komentarų

  1. Marius Macaitis parašė:

    Mažas pastebėjimas: Lenovo A850 grafinis posistemis beveik perpus lėtesnis už A820.

  2. Mindaugas parašė:

    As vakar gavau lenovo a820 tai patikekit patenkintas bent kol kas.

  3. vidmantas parašė:

    ussisakiau lenovo a850 ir dar negawau kaip 8veikia nufilmuokite ir atsiuskite i gmaila vidmantasprikockis7@gmail.com iskart aciukas

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas