Klausk Androido – Atsakymai [9]

Praeitą savaitę sulaukėme vos dviejų klausimų, bet panašu, jog šią savaitę mūsų skaitytojai norėjo sužinoti kur kas daugiau atsakymų, kadangi gavome iš ties daug klausimų, kas yra labai džiugu. Žemiau pateikiame atsakymus, tikimės jog jie yra naudingi.

K. Pastebėjau, kad maždaug po 10 mėnesių naudojimo labai sutrumpėjo baterijos įkrovos laikas Samsung planfonui gt-5100. Nors ir pravalomas retkarčiais nuo nenaudingo ar nebereikalingo softo, bet ilgai įkrovą išlaiko tik kai visiškai išjungtas, o tai nepatogu, nes žmonės nebegali prisiskambinti nei telefonu, nei per viberį, nei kaip kitaip :(. O kai būna su “užmigdytu” ekranu, tai aiškiai matosi kur kas greitesnis išsikrovimas, negu anksčiau. Praktiškai visiškai išsikrauna per parą netgi nenaudojant nieko. Norėčiau pasiteirauti, ką reikėtų daryti, norint bent iš dalies atstatyti buvusias naujos baterijos funkcijas (aparatas dar garantinis iki 2015.06 mėn)???

 A. Pamėginkite atlikti gamyklinių parametrų atstatymą.  O ištikrūjų tai yra labai įprasta, kad senstant baterijai, ji vis trumpiau laiko.
K.  Sveiki,
Norėčiau sužinoti ar įmanoma atnaujinti Archos 45 Platinum androido versiją iki Kitkat? Dabartinė originali Jelly bean versija. Ir dar norėčiau paklausti kaip “nurootinti” šį telefoną, gal yra kokia universali root’inimo programa visiems androidams?
Ačiū.A. Dėl KitKat nepavyko rasti jokių naujienų. Dėl root teisių, pamėginkite tai atlikti su viena iš šių programų KingoRoot arba OneClickRoot.
K. Norėčiau sužinoti iš kur būtų galima atsisiųsti Igo Primo navigacinę programėlę androidui su 540×960 rezoliucija? Gal patartumėte iš kur gauti naujausius žemėlapius jai? Ir dar gal galite pasiūlyti kokią kitą analogišką (nereikalaujančią interneto)navigacinę programėlę.A. Visų pirma, nereikia ieškoti aplikacijų tam tikrai įrenginio rezoliucijai, jos automatiškai prisitaiko prie įrenginio. Galėčiau pasiūlyti Sygic su ja galima iš anksto atsisiūsti žemėlapius ir vėliau naudoti offline rėžime. Na o jeigu „Igo Primo” neprieinamas per Google Play programėlių parduotuvę, tuomet nežinome iš kur ją parsisiųsti.
K.  sveiki norėjau paklausti ar šitas puslapis jau miršta kad nebesulaukem jokiu naujienų informacijos ir tt

 

A. Tikrai ne. Rytoj galite tikėtis tikriausiai visiems įdomaus straipsniuko.

K. Norėjau paklausti o kada darysite Kovo ar kitų mėnesių android distributika?

 
A. Straipsnius apie android distribucijos statistiką rašydavome reguliariai, bet kadangi nesulaukdavome visiškai jokių komentarų, pamanėme, jog skaitytojams tai tiesiog neįdomu. Na bet jeigu yra paklausa, galime pradėti iš naujo kiekvieną mėnesį rašyti šiuos straipsnius.
K. Laba diena, Norėčiau paklausti kur rasti ir kaip instaliuoti Adobe flash player į android 4.1.2. Jellybean?A. Kadangi Google jau kurį laiką atsisakė Flash Player ir nepanašu, kad apsigalvos, Android prietaisai standartiškai nebepalaiko šio grotuvo, nors kartais gamintojai jį iš naujo įdiegia, pvz. Sense arba TouchWiz kai kurie prietaisai. Na, o tikriausiai pats paprasčiausias būdas, tai tiesiog atsisiūsti naują naršyklę, kaip Dolphin, FlashFox ar daugelį kitų, kurios jau turi integruotus Flash grotuvus.

K.  Sveiki. Turiu tokią problemą. Modelis s4,kaip ištrinti nuotoliniu būdu informacija iš tel,programėles ir kita info ? Bandžiau google play,bet nesigauna man ten,galit ką patarti ?

 

A.  Panašu, kad jau nebeliko galimybės internetu pašalinti programėles iš įrenginio, vienintelė galimybė tai ištrinti visus duomenis iš įrenginio per šį puslapį arba aplikaciją, tačiau, kad galėtumėte atlikti šiuos veiksmus, įrenginys turės turėti įjungtus interneto duomenis.

Jeigu nespėjote užduoti klausimo šią savaitę, arba turite naują, tai užduoti nuo kitos savaitės antradienio.3 komentarų

 1. Vilmantas parašė:

  Dėl navigacijos, tai iGO Primo galima atsisiusti iš delninukai.eu Bus naujausi žemėlapiai

 2. Mėgėjas parašė:

  Ačiū Vilmantui už info.

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Kas nesuprato, tai sita sakinio dalis turi teksta tarp eiluciu.

  „tuomet nežinome iš kur ją parsisiųsti.”

  Jugi patys turite susprasti, kad visi viska dabar zino iskur paimti mokama, nemokamai, tiesiog ar tai blogas ar tai info puslapis apie it, jie neskatina piratavimo ir siuo klausymu turi islikti saliski.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas