Klausk Androido – Atsakymai [13]

Štai radome pasimetusių klausimų, į kuriuos pateikiame atsakymus.

K.  Sveiki, po atnaujinimo samsung galaxy s3 androido i 4.3 dingo 3×4 klaviatūra. Bandžiau googlinti, youtube ieškoti bet nieko neradau. Ieškojau appsu, atsisiunčiau kelis, bet nieko neradau. Draugei tas pats buvo ant s4 buvo, bet po update susitvarkė. Pas mane paskutine versija. Kokie butu patarimai, pasiūlymai? Dėkui iš karto.

A.  Jeigu pakeitus oficialią aplikacija tokia ar kita panašia aplikacija nepavyksta, tuomet vienintelis tikriausiai būdas belieka atnaujinti operacinę sistemą į senesnę versiją su Odin programa.

 

K.  Sveiki, turiu bėdą:
Nesenai įsigijau Samsung Galaxy Trend Plus, anksčiau turėjau 4.0 versijos android įrenginį, taigi jame nebuvo funkcijos perkelti programų į atminties kortelę, tas erzino, bet buvo galima gyventi, dabartiniame telefone yra 4.2.2 android, jame yra funkcija, leidžianti perkelti programas i SD kortele. Bet bandant perkelti programą iš telefono į atminties kortelę rodo lentelę: “Neįmanoma perkelti programos.”. Čia dar ne viskas. Bandant siųstis didesnes programas is Google Play gaunu tokį pranešimą: “Klaida” “Nepavyko įdiegti USB atmintyje ar SD kortelėje”.
Telefonas naujas iš salono, atminties kortele iš senojo telefono, bet įdėjęs iškart formatavau, telefonas nerootintas (nors šitas turbut neturi reiksmes). Gal kas žinot sprendimą?

A. Visos problemos dėl vienos pagrindinės priežasties. Standartiškai, kiekviena aplikacija turi nustatymus ar aplikacijas galima perkelti į Micro SD kortelę ar ne, tad dėl to vienas aplikacijas leidžia kelti į kortelę, na ir tas pats su atsisiuntimu, tuomet reikia siųsti į vidinę atmintį. Plačiau.

 

 1 komentaras

  1. Andrius parašė:

    Sveiki,
    Turiu Nexus 5. Maciau, kad galima prijungti prie telefono USB laikmena, bet tam reik specialaus OTG laido ir programos(Note ar kai kuriema kitiems telefonams nebutina programa). Ar tie laidai visi vienodi yra ar reik butent kazkokie specialus mobiliam telefonui?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas