Klausk Androido! [13]

Su kiekvienu antradienu ateina ir mūsų rubrika – Klausk Androido!

Na, o kas vis dar nežino tai yra savaitinė rubrika, kurioje galite komentaruose užduoti, bet kokį klausimą susijusį su Android pasauliu, na, o po poros dienų mes stengsimės pateikti visus atsakymus!

Rubrika prasida kiekvieną antradienį, o atsakymus pateiksim ketvirtadienį

O taip pat jeigu turite kokių pasiūlymų, dėl šios naujos rubrikos, kaip ją pagerinti, išreikškite savo nuomonę komentaruose, ir taip padėsite mums tobulėti.3 komentarų

 1. Vilmantas parašė:

  Sveiki, noriu paklaust. Galima Samsung galaxy note 10.1 planšete atnaujinti i naujesnę versiją už 4.1.2? Nes pas mane automatiškai jokių atnaujinimų neranda.

 2. Vilija parašė:

  Labas, noreciau suzinoti, kokia Micro SD kortele tinkamiausia S3 modeliui?

 3. Nežiniukas parašė:

  Sveiki,
  Mano Android JB 4.2.2 telefonas yra “rootintas”. Netyčia ištryniau fotokamerą ir tuo pačiu galeriją iš sisteminių failų. Taigi,bandžiau instaliuoti visokius kamerų “apps”us,deja jie neveikė.
  Taigi,nutariau perinstaliuoti visą softą,per klaidą vietoje android 4.2.2 instaliavau android 4.1.2 versiją.Ir prasidėjo visos bėdos, įjungus telefoną ant ekrano rašo “Unfortunately,Setup wizard has stopped” ir tiek. Žodžiu,sistema nepasileidžia ir šio užrašo pašalinti neįmanoma, nei į meniu įeiti, nei jokių kitokių funkcijų atlikti neįmanoma.
  Patarkite ką daryti.
  Ačiū.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas