„Huawei Ascend D quad” – naujas Android šeimos karalius

Kai kinų kompanija „Huawei” parodoje „MWC 2012” pristatė savo išmanųjį telefoną „Huawei Ascend D quad U9510”, ji taip pat pranešė, kad jų sukurtas 4 branduolių mikroprocesorius K3V2 leidžia jam vadintis pačiu sparčiausiu šiuo metu rinkoje esančiu telefonu. Nors tokie teiginiai atrodė labai abejotini, tačiau po truputį pasirodo nepriklausomų testų rezultatai, kurie patvirtina „Huawei” teiginius.

Pavyzdžiui, populiaraus tarp „Android” įrenginių testo „AnTuTu” statistikoje naujasis „Huawei Ascend D quad U9510” lenkia net tokius konkurentų flagmanus, kaip „LG Optimus 4X HD” ir „HTC One X”, ir nusileidžia tik planšetiniam kompiuteriui „ASUS Transformer Prime” su paspartintu „Tegra 3” mikroprocesoriumi.

Keturių branduolių mikroprocesorių turintis „Ascend D quad“ taip pat pralenkė visus savo konkurentus teste „NenaMark v2“, nepalikdamas šansų tokiems palyginti galingiems įrenginiams, kaip „HTC One S“, „Galaxy Nexus“ ir „Galaxy S II“.

Nors naujojo kinų kompanijos procesoriaus rezultatai tikrai nuteikia pozityviai, reikia prisiminti, jog testiniai paketai ne visąlaik atspindi tikrąjį produktyvumą ir įrenginio „draugiškumą“ vartotojui. Vis tik reikia pripažinti, jog Huawei sukūrė tikrai konkurencingą produktą, kuris galės kaip lygus su lygiu grumtis dėl vietos po saule su tais pačiais LG Optimus 4X HD ar HTC One X.

 

„Huawei Ascend D quad U9510“ specifikacijos:

Operacinė sistema „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“;

4,5“ įstrižainės 1280×720 raiškos ekranas;

SoC Huawei K3V2 su keturių branduolių „Cortex-A9“ @1,2/1,5 GHz mikroprocesoriumi, GPU „Hisilicon“ su 16 skaičiavimo blokų, 64 bitų atminties valdikliu;

1 GB operatyviosios atminties;

8 GB integruotas duomenų kaupiklis, „microSD“ atminties kortelių palaikymas;

3G HSPA+ 21 Mbit/s, LTE palaikymas;

8 MP raiškos kamera su dviguba LED blykste, auto fokusavimo sistema ir HD 1080p vaizdo įrašymo galimybe;

1,3 MP raiškos kamera priekinėje dalyje;

1800 mAh talpos baterija;

8,9 mm storio korpusas.3 komentarų

  1. Gediminas Bogušis parašė:

    Kas man toki dovanu? 😀 Kas liecia pati telefona, tai jo ir kaina turetu buti salyginai nedidele palyginus su zinomom firmom.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas