HTC Rezound Oficialiai patvirtintas

Štai po mėniasiais trukusių įvairiausių gandų, pagaliau kompanija HTC, New York’e vykusiame rengynije, oficialiai patvirtino HTC Rezound išmanujį  telefoną. Kaip jau ir buvau minėjas, šis Rezound išmanusis telefonas bus valdomas Google Android 2.3 Gingerbread operacine sistema.

HTC Rezound tikrai galingas mobilusis telefonas, kadangi turi itin greitą 1.5GHZ Qualcomm MSM8660 dviejų branduolių procesorių, 1GB darbinės atminties, 16GB vidinės atminties. Išmaniajame bus gan nemažas 4.3 colių įstrižainės 720p HD ekranas, taigi bus galima ne tik žaisti zaidimus, bet ir patogiai skaityti naujienas iš populiariūjū naujienų portal.

Kitos HTC Rezound išmaniojo telefono savybės yra 8 megapikselių galinė skaitmeninė kamera, su autofokusavimu, ir 2 megapikselių priekinė video pokalbiams skirta kamera, microSD kortelių lizdas, WiFi, Bluetooth, GPS bei 1620mAh baterija. Taip pat išmanusis turės ir integruotą reperio Dr Dre Beat muzikos technologiją.

HTC Rezounf išmanusis bus išleistas Lapkričio 14 dieną, tik va kolkas jis bus prieinamas tik Jav,ir tik kompanijoje Verizon. Beja, kadangi KTC Rezound naudoja Gingerbread, tai kompanija Verizon pažadėjo, kad 2012 metų pradžioje išmanusis gaus Android 4.0 Ice Cream Sandwich atnaujinimą.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas