HTC pristato „Desire C” modelį su „Beats Audio”

Neseniai vartotojams pateikusi naują išmaniųjų telefonų seriją „One”, kompanija HTC pristato dar vieną modelį – „Desire C”. Šis vidutinės klasės telefonas turi „Beats Audio” technologiją, perteikiančią aukščiausią garso kokybę. Skelbiama, jog naujasis modelis padės vartotojams dar paprasčiau valdyti savo asmeninį bei profesinį gyvenimą bei dalintis patirtimi su kitais.

„Desire C” bus parduodamas raudonos, baltos arba juodos spalvos, visi modeliai turės naujausią „HTC Sense 4.0” vartotojo sąsają su „Android 4.0 Ice Cream Sandwich” operacine sistema. Šis išmanusis skirtas tiek ieškantiems pirmojo savo išmaniojo telefono, tiek norintiems senąjį pakeisti į modernesnį. Galinga baterija ir galimybė naudotis per „Google Play” prieinamais tūkstančiais programėlių, žaidimų, muzikos kūrinių ar filmų daro šį telefoną tinkamą tiems, kurie visada nori būtų pasiekiami.

Štai ką apie šį išmanųjį sako Jasonas Mackenzie, pardavimų ir rinkodaros vadovas:
Žmonės ypač pamėgo per savo telefonus klausytis muzikos, taigi dabar kaip niekad svarbu kokybiškai perduoti vartotojams muzikos kūrėjų energiją ir emocijas. Naujasis aparatas pasižymi puikia išvaizda ir greitu bei patogiu valdymu, taigi tai – daugeliui atvejų tinkamas telefonas.

Autentiškas garsas be kompromisų

Patobulinta „Beats Audio” sistema bei pažangi garso įranga leidžia „HTC Desire C” vartotojams perteikti turtingą ir kokybišką studijos garso patirtį. Šis derinys užtikrina aukščiausios kokybės garsą, nesvarbu, ar klausomasi muzikos, ar žaidžiami žaidimai.

Aukščiausios klasės dizainas 

Patvarus metalinis korpusas ir aukšta surinkimo kokybė daro „HTC Desire C” tinkamą ieškantiems pažangiausio dizaino telefono. Šis aparatas pasižymi patobulinta ragelio kiauryme su mikro grioveliais, plačiu ekranu bei metaliniu kameros dangteliu. Visais šiais patobulinimais aprūpintas „Desire C” yra vienas pažangiausių telefonų savo klasėje.

Sukurtas dalintis

„HTC Desire C” išsiskiria ne tik naujausiomis technologijomis bei akiai maloniu dizainu, bet ir 3,5 colio HVGA ekranu, kuris palengvina naršymą internete, nuotraukų peržiūras ar bendravimą su šeima ir draugais. Mėgstantys bendrauti socialiniuose tinkluose įvertins 5 megapikselių kamerą ir galimybę iškart pasidalinti užfiksuota nuotrauka ar vaizdo įrašu.

Per „HTC Desire C” prieinamas „Dropbox” paketas su 25 GB vietos duomenims. Ši paslauga suteikia galimybę saugiai laikyti ir dalintis tūkstančiais nuotraukų, vaizdo įrašų ir dokumentų, nesvarbu, ar jie saugomi vietinėje laikmenoje, ar debesyje.

„HTC Desire C” Lietuvoje bus parduodamas ir su NFC (angl. Near Field Communication) palaikymu, leisiančiu telefonu atsiskaityti už prekes ar paslaugas, paprasčiau gauti informaciją bei pasiūlymus.

Įsigijimas

„HTC Desire C” pirmosiose rinkose pasirodys šį mėnesį.

 

Parengta pagal „HTC” pranešimą spaudai.2 komentarų

  1. Marius parašė:

    Cortex A5 600MHz CPU… Bus dar vienas Lagroidas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas