HTC išplečia „One“ seriją, pristatydama naująjį „One SV“

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė, kompanija HTC, pristatė naujausią pripažintos „One“ serijos modelį „HTC One SV“. Jame integruota kokybiška kamera, o garso kokybė prilygsta studijos. „One SV“ išsiskirs mobiliojo interneto sparta dėl 4G LTE technologijos. Įrenginys pasižymi ir išskirtiniu dizainu. Jame integruota „HTC Sense 4” technologija, telefonas veikia su „Android ICS“ operacine sistema. Išmanusis telefonas skirtas pašėlusiu tempu gyvenantiems žmonėms.

„Naujausias „One“ serijos išmanusis telefonas yra elegantiškas, tačiau galingas, siūlantis daugybę aukštos kokybės „multimedia“ galimybių. Spartus šiandienos gyvenimo tempas reikalauja galingo telefono, o naujasis „HTC One SV“ toks yra visapusiškai. Jis pasižymi puikiomis garso bei vaizdo savybėmis, įrenginyje įmontuotas itin spartus dviejų branduolių procesorius ir pažangi 4G LTE ryšio technologija, užtikrinanti sklandų naršymą ar daugialypės terpės bylų peržiūrą“, – sakė korporacijos HTC vadovas Peteris Chou.

„HTC One SV“ sumontuotas 1,2 GHz taktinio dažnio „Qualcomm Snapdragon S4” dviejų branduolių procesorius, užtikrinantis išskirtinę spartą. Jis leis be jokių trikdžių peržiūrėti aukštos kokybės video, žaisti naujausius žaidimus ar sklandžiai atlikti keletą užduočių vienu metu.

Su šiuo telefonu nepritrūks vietos dokumentų, filmų, nuotraukų ar programėlių saugojimui, tai užtikrina integracija su „Dropbox“ bei „SkyDrive“ paslaugomis. Tai, kartu su „One SV“ montuojama „Micro SD“ kortele išplečia saugojimo galimybes iki 32 GB su kiekviena kortele. Dėka naujausios NFC technologijos ir „Android Beam“, turiniu su kitais NFC palaikančiais įrenginiais dalintis galima vos vienu ekrano paspaudimu.

Kaip ir kiti „One“ serijos išmanieji telefonai, „HTC One SV“ parduodamas su puikia kamera. Ji pasižymi nepertraukiamo ir video fotografavimo funkcijomis. Taip pat padeda išgauti puikią nuotraukų kokybę esant prastam apšvietimui. Šalia „One SV“ 5 MP, f/2,0 pagrindinės kameros su panoraminio fotografavimo ir 1080 p HD kokybės vaizdo įrašymo funkcijomis, įrenginyje montuojama ir 1,6 MP priekinė kamera su f/2.2 linze ir galiniu apšvietimu. Jos funkcijos leidžia išgauti puikius autoportretus saulėlydžio metu, fotografuojant žvakių šviesoje ar kitomis apsunkintomis sąlygomis.

Išskirtinai HTC telefonuose prieinama „Beats Audio“ technologija leidžia mėgautis studijos kokybės autentiškais garsais tiek klausantis muzikos, tiek žiūrint filmus ar žaidžiant žaidimus. Tuo tarpu „Sync Manager“ programėlė leidžia patogiai sinchronizuoti ir valdyti savo muzikos kolekciją.

„HTC One SV“ pasižymi 4,3 colių skersmens super LCD-2 lietimui jautriu ekranu ir elegantišku dizainu. Jo korpusą galima rinktis iš dviejų spalvų: Pirėnų mėlynos bei ledyno baltos. Iš polikarbonatų pagamintas korpusas yra tvirtas, tačiau malonus lietimui. Jis pasižymi puikiai derančiais sidabriniais arba metaliniais apvadais.

Naujuoju „HTC One SV“ prekiauti EMEA regione numatoma dar šių metų gruodį.

Parengta pagal Spin Communication pranešimą spaudai.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas