FK Ekrano oficiali android programa

FK Ekranas Android programa

Gera žinia futbolo klubo „Ekranas“ fanams, kadangi klubas su Tele2 pagalba sukūrė oficialią savo android išmaniesiams įrenginiams skirtą programą.

Apie FK Ekranas android programą.

Na visų pirma nesu didelis futbolo fanas, bet kadangi tai pirmoji baltijos šalyse sporto klubo sukurta android programa, nusprendžiau ją išmėginti ir apžvelgti. Mano nuomone, pati programa yra labai informatyvi, joje radau visas mano manymu galimas naujienas apie šį futbolo klubą. Kokios tos naujienos? Na visų pirma tai naujienos susijusios su pačia komanda. Visų antra, labai daug informacijos apie visus komandos narius, žaidėjus, kurie yra suskirtyti į vartininkus, puolėjus, ir .t.t. Apie trenerius, netgi radau informacijos apie medicinos personalą, kas yra išties pagirtina.

Programoje yra dar daug įvairiausios informacijos, kaip foto galerija, kurioje galėsite peržvelgti kaikuriuos klubo momentus, yra FKE TV, kur galėsite peržvelgti įvairius vaizdo įrašus, netgi yra galimybė spėti kito žaidimo rezultatą, ir laimėti šaliką su klubo atributika.

Dar prie viso to ką jau išvardinau, yra ir galimybė pasiskaitinėti klubo istoriją, stadiono storiją, peržvelgti klubo remėjų sarašą.

Prasidėjus 2012-ųjų metų A lygio sezonui, su FK Ekranas android programa, bus galima ir įsigyti bilėtus, kas dar labiau palengvins fanų gyvenimą.

Mano asmeninė nuomonė apie aplikaciją.

Už informatyvimą tai be jokių susimastymų duodu programai 10 balų. Už programos grafinę išvaizda duodu taip pat 10 balų, kadangi viskas gražiai ir aiškiai pavaizduota, spalvos labai gerai suderintos ir visiškai nerėžia akies, kas mano manymu yra didžiulis pliusas.

FK Ekranas android programa veiks su android 2.1 ir aukštesnėmis operacinės sistemos versijomis. Jeigu ęsate Ekrano fanas tai galite parsisiųsti šią androis programą iš Android Market.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas