[CES 2013] Polaroid pristatė fotoaparatą valdomą „Android 4.1 Jelly Bean“ OS

Kompanija „Polaroid“ nusprendė nepasiduoti „Nikon“ bei „Samsung“ kompanijoms, ir „Android“ rinkai pristatė fotoaparatą, kuris bus valdomas „Android 4.1 Jelly Bean“ operacine sistema. Manau Polaroid šiek tiek persistengė su šio fotoaparato pavadinimu, kadangi jis visiškai neįsimintinas- iM1836.

Polaroid iM1836 turės 18.1 megapikselio matricą, 3.5 colių įstrižainės ekraną, belaidžius ryšius kaip Wi-Fi bei buetooth. Šis fotoaparatas taipogi turės 10-30mm objektyvus, tad nuotraukas jis turėtų daryti išties geros kokybės.

Nors pasirodymo data dar neaiški, bet kompanija „Polaroid“ jau atskleidė jo kaina, kuri bus 399 JAV doleriai.

 

Šaltinis: AndroidPolice2 komentarų

  1. mikas parašė:

    „turės 18.1 megapikselio oblektyvą” tai gal ne oblektyva o objektyva ir dar pataisysiu objektyvai pixeliu neturi, juos turi matricos, o objektyva kaip privaluma galetum vardinti jis sviesus ar tamsus su tokiu tokiu zoo’m ir t.t. 😉

  2. mikas parašė:

    taipogi: -„Šis fotoaparatas taipogi turės 10-30mm objektyvus, tad nuotraukas jis turėtų daryti išties geros kokybės.” nuo kada zidinio nuotolis nusako busima gera ar bloga nuotrauku kokybe??? nu ir parase si posta zmogus nieko bendro neturintis su fotografija.

    bukit geri, jei nezinot NEKLAIDINKIT ZMONIU!!!!

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas