Balandžio mėnesio android distribucijos statistika

Štai praėjo dar vienas mėnuo nuo paskutinio straipsnio apie android distribucijos statistiką. Na ir tradiciškai apžvelgsime kiek gi vartotojų turi kiekviena android versija, neapžvelgsime tik pačių seniausių, manau apie jas jau nebeįdomu skaityti.

Taigi, trumpai apie „Donut, Eclair bei Froyo“, visos šios trys seniausios android versijos iš viso turi 5.5% vartotojų. Lyginant su praeitu mėnesiu, vartotojų skaičius sumažėjo per 0.3%.

Android 2.3 Gingerbread vartotojų skaičius šiuo metu siekia 38.5% , o praeitą mėnesį vartotojų skaičius buvo 39.8% tad šią operacinės sistemos versiją naudoja vis mažiau vartotojų, kas yra geras ženklas, kadangi tai reiškia, jog daugiau žmonių naudoja naujesnias android versijas.

Android 3.2 Honeycomb baigia iš vis išnykti, šios android versijos vartotojų skaičius siekia vos 0.1%, tikriausiai gretu metu apie šią versiją neberašysime.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacinės sistemos versijos vartotojų skaičius po mažu mažėja, šiuo meti šią versiją vis dar naudoja 27.5% vartotojų, Per mėnesį skaičius sumažėjo per 1.8%.

Na štai ir priėjome iki naujausios android versijos, Jelly Bean. Šią operacinės sistemos versiją naudoja 28.4% vartotojų, kas šią android versiją padaro pačią naujausią bei populiariausią tarp visų android vartotojų. Smagu, kad po tiek laiko, Jelly Bean tapo populiariausia android versija.

Android Distribucija balandis

 

 

Šaltinis: Android Developers1 komentaras

  1. Marius parašė:

    Brrr. Gingerbread naudojama 38,5% įrenginių, o Jelly Bean – 28,4%. Per kurį galą JB tapo „populiariausia Android versija”?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas