Archos nelaukia IFA 2013 pradžios ir deda kortas ant stalo

Lietuviams neblogai žinoma prancūzų kompanija Archos vakar atskleidė kuo atnaujins savo Platinum ir Titanium serijas. Tiesa, kolkas nėra visiškai aišku kokius lustus turės naujieji įrenginiai, nes detaliai atskleista tik  80 Xenon  planšeto specifikacija. Prancūzai bendrais bruožais apibūdino savo naujuosius mobilius įrenginius su kuriais ir žada užbaigti šiuos metus. 

Sprendžiant pagal  pateikiamus duomenis, Archos 80 Xenon turėtų pakeisti 80 Titanium, kuris buvo grįstas Rockchip RK3066 lustu. Naujasis planšetas bus varomas Qualcomm 8225Q lustu, kuris bus panašaus pajėgumo kaip ir ankščiau naudotas, kai  kitos 80 Xenon charakteristikos išliks identiškos lyginant su jo pirmtaku. Archos planšetų flagmanas su pridedama beviele klaviatūra – 101xs bus atnaujintas į 101xs2, kuris labiausiai keisis visoje kompanijos planšetų gamoje. Stipriai keisis įrenginio dizainas, priekyje, kraštuose jis dabar turės stereo garsiakalbius, 10.1 colių 1280 x 800 MVA matricą pakeis, tikėtina, tokios pačios rezoliucijos IPS, o OMAP 4470 lusto įpėdinis kolkas nėra žinomas, nors nurodoma, jog 101xs2 turės keturių branduolių procesorių. Naujasis 97b Platinum HD, atrodo, liks mažiausiai pakitęs. Jo pirmtakas 97 Platinum HD buvo Onda V972 adaptacija vakarų rinkai, kai 97b turėtų tapti atnaujintu V973.

archos2Vienintelis įrenginis įnešantis naujų vėjų į kompanijos siūlomų produktų gamą –80 Childpad su 8 colių ekranu. Neseniai Samsung pristatė Galaxy Tab 3 7.0 Kids skirtą vaikams, kuris ir turėtų tapti pagrindiniu Childpad konkurentu. Daug informacijos apie pastarąjį įrenginį nėra pateikiama, tačiau galima spėti, jog jis naudos 80 Titanium arba 80 Xenon aparatinę įrangą, nes naivu tikėtis, jog Archos taip myli vaikus, kad leistų jiems pasidžiaugti planšetu su Allwinner A31 lustu naudojamu Platinum serijoje.

Prancūzai pristato ir naująją išmaniųjų telefonų liniją Oxygen, kurios flagmanu turėtų tapti Archos 50 Oxygen. Telefonas pasižymės 5 colių Full HD IPS ekranu, keturių branduolių lustu veikiančiu 1.5GHz dažniu (MT6589T?),16GB pastovios atminties, Android 4.2 operacinės sistemos versija ir 13MPix kamera gale bei 5Mpix priekyje. Tuo tarpu, kai Titanium  serija pasižymės lustu su dviejų branduolių procesoriumi, 4 colių ekranu, 5Mpix kamera gale ir 0.3 Mpix priekyje bei visa nūdienai būdinga periferija. Šios serijos telefonų kainos prasidės vos nuo 99 eurų.

archos

Šaltiniai: 1

 

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas