Antivirusinė: Avast Mobile Security

Avast Mobile Security

Vis labiau populiarėjant android operacinei sistemai, atsiranda daugiau piktavalių, kurie kuria užkrėstas android programas, taip norėdami pasisavinti Jūsų duomenis, ir apšvarinti Jūsų bankų saskaitas. Kad taip neatsitiktų, ir netyčia neparsisųstumėte užkrėstos android programos, būtina turėti antivirusinę sistemą. Čia Jums padės Avast Mobile Security android išmaniesiams įrenginiams.

 

Avast Mobile Security veikia visisškai nematomai, ir veikia tik tada, kai tai yra būtina, ko pasekoje ši antivirusinė android programa taupo Jūsų išmaniojo baterijos gyvavimo laiką, čia yra pirmasis antivirusinės pliusas, bet tikrai ne paskutinis.

 

Avast Mobile Security ne vien tik skanuoja naujai parsiųstas programas, antivirusinė taip pat tikrina ir internetinius puslapius,ar šie nėra apkrėsti.

 

Kalbant apie pavogimo arba pametimo atvėjus, ši antivirusinė Jums gali labai padėti, prisijungu per kompiuterį, Jūs lengvai galite sekti pasinaudojus GPS signalu, kur yra Jūsų išmanusis android įrenginys. Jeigu kartais taip nutiktu, kad vagis išims iš mobiliojo sim kortelę, ne bėda, kadangi Avast Mobile Security automatiškai jums atsiųs naują telefono numerį.

 

Su Avast Mobile Security android programa, yra galimybė valdyti išmanujį telefoną nuotoliniu būdu, siunčiant sms žinutes į jį. Pavizdžiui jeigu kažkas pavogė Jūsų įrenginį, pakeitė sim kortelę, Jūs gavote naują telefono numerį, ir į jį nusiunčiate sms žinutę su vienu iš šių tekstų: Siren, Lock, custom Display properties, Locate, Memory Wipe, covert Calling, Forwarding, “Lost” Notification, SMS Sending, History, Restart, ir Jūsų telefonas atitinkamai atlieka komandą, pradeda skambėti, užsirakinta, ir panašiai.

 

Avast Mobile Security yra įvertinta savo naudotojų 4.6 iš 5, kas reiškia, kad naudojantys šią antivirusinę vartotojai yra ja patenkinti. Ši antivirusinė programa veikia su android 2.1 ir aukštesnėmis operacinės sistemos versijomis.

 

Beja, nepasakiau geriausios žinios, Avast Mobile Security yra visiškai nemokama antivirusinė android programa, tad jeigu dar neturite antivirusinės, paskubėkite ir parsisiųskite iš Android Market.5 komentarų

  1. augustinas parašė:

    o ta antivirusine lietuviška ar ne ant telefono??????

  2. Ernesta parašė:

    Ar ši antivirusinė nestabdo (nesulėtina) telefono veiklos?

  3. vidas parašė:

    mano telefonas aptiko virusa as su avastu nuskanavau telefona ar gali taip but kad tas virusas liko telephone ar avastas ta virusa istryne

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas