Android programa: Tiny Flashlight

Android operacinę sistemą naudojantiems įrenginiams skirta programa, kurią privalo turėti kiekvienas išmaniojo telefono turėtojas, pati geriausia šios programėlės savybė yra tai, kad Tiny Flashlight yra visiškai nemokama.

Tiny Flashlight yra itin lengvai naudojama programėlė, vos dviem spustelėjimais, Jūs pacersite savo išmanujį telefoną žibintuvėliu, ir galėsite pasišviesti tamsoje. Dar viena gera savybė yra ta, kad programėlė rodo realiuoju laiku kiek procentų baterijos dar liko, tai jeigu Jūsų telefonas nėra pilnai pakrautas, gali pasišviesti truputi pataupydami energiją ir išjungdami žibintuvėly, kai Jums jo nereikia.

Tiny FlashLight programėlė yra gan populiari, ją jau parsisiuntė daugiau nei pusė milijono android išmaniūjų telefonų turėtojų, ir įvertinta ji 4,6 balo iš 5 galimų. Ši programa veikia su android 1.5 ir aukštesnėmis versijomis.

Jeigu dar nesate parsisiunte šios labai geros ir naudingos programėlėsw, tai rekomduoju tai padaryti, Tiny Flashlight galite parsisiūsti iš: Android Market.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas