Android Programa: Team Viewer

Android Team Viewer

Nežinau ar Jums yra kadanors tekę naudotis kompiuteriams skirta programa Tiem Viewer, kurios pagalba lengvai ir greitai galite prisijungti prie draugų, ar šeimos narių kompiuterių, ir greitai suteiksti kokią kompiuterinę pagalbą. Man asmeniškai teko naudotis šia programa praeityje, ir štai išmėginau Tiem Viewer programą skirtą android mobiliesiams įrenginiams. Likau labai nustebęs, kadangi savo išmaniajame telefone turėjau visą sako kompiuterį.

Kam naudoti Team Viewer android programą? Na čia jau priklauso nuo Jūsų, bei Jūsų draugų arba šeimos narių gyvenimo būdo ar interesų, na bet įsivaizduokite, paskambino jums brolis ar sesuo, ir skundžiasi, kad negali rasti kokio svarbaus failo, o Jūs tiksliai taip pat nepamenane, kur gi jis yra, pats Jūs ęsate kokioje kavinėje, ir šalia nėra kompiuterio, bet kišenėje yra android išmanusis telefonas, ir jame įdiegta Team Viever android programa, greitai prisijungete prie namie ijungto kompiuterio, ir surandate tai ko reikia, labai naudinga programa! Na panaudojimo būdų gali atsirasti įvairiausių.

Team Viewer programa veikia su android 1.6 ir naujasne operacinės sistemos versija. Jeigu manote, kad jums gali prireikti šios programos, siūlau ją parsisiūsti visiškai nemokamai iš Android Market.2 komentarų

  1. Gintazas parašė:

    Sveiki. Man yra poreikis per TeamView prisijungti prie kito android telefono.Klausimas: kaip suinstaliuoti i tel. pilna TeamViewer versija?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas