Android Ice Cream Sandwich naudoja jau beveik 16% visų įrenginių, Jelly Bean dar tik 0.8%

Kaip ir kiekvieno naujo mėnesio pradžioje, Android kūrėjai atnaujina android distribucijos skaičius, na o mes jums rašome kaip gi sekasi įvairioms android versijoms.

Pradėkime gal nuo seniausios android versijos „Cupcake“, iš visų android įrenginių, šią versiją naudoja viso labo 0.2%. Kita versija yra „Donut“, kurią naudoja taipogi nedaug vartotojų, 0.5%. „Eclair“ android versiją, kuri yra 2.1 naudoja jau šiek tiek daugiau įrenginių, net 4.2%, manau vis dar nemažai, kaip tokiai senai versijai. „Froyo“ palyginti sena android versija, bet vis dar populiari, ją naudoja net 15.5% įrenginių.

Na užteks aptarinėti senąsias adroid versijas, laikas pereiti prie naujesnių. „Gingerbread“ android versija vis dar išlieka populiariausia, nors jau pastebimas mažas kritimas. Šiuo metu „Gingerbread“ įrenginių skaičius yra 60,6%, na o preitą mėnesį buvo 64%, taigi 3.4% kritimas.  „Ice Cream Sandwich“ įrenginių skaičius vis ir toliau auga, jau yra net 15.9% įrenginių su šia operacine sistema. Praeitą mėnesį įrenginių su „Ice Cream Sandwich“ operacine sistema buvo 10,9%, taigi 5% augimas manau yra gan nemažas.

Na va priėjome ir prie šiuo metu naujausios android operacinės sistemos versijos, „Jelly Bean“. Naujausią operacinę sistemą šiuo metu naudoja tik 2 įrenginiai, tai Nexus 7 planšetė, bei Galaxy Nexus išmanusis telefonas, jeigu jis buvo jau atnaujintas vartotojų. Na ir Jelly Bean operacinę sistemą iš visų android įrenginių naudoja net 0.8%, ar tai dau ar mažai, palieku spręsti jums.

Tai tiek šį kartą apie android distribucijos augimą bei smukimą.

 

Šaltinis: Android DevelopersRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas