8 Geriausios Android programos skirtos mokymuisi

Taigi manau jau būtu pats laikas nustoti žaisti “Angry Birds” ar kitus mėgstamus žaidimus, ir panaudoti savo išmanujį android telefoną šiek tiek geresniems tikslams, nesvarbu ar esi moksleivis, studentas, ar dirbi, su šiomis programėlemis galėsi patobulėti ir palavinti savo protą.

Pirmają vietą užima „Celeste SE“

 

Su šia android programėle ir savo išmaniojo telefono kamera, galėsite sužinoti įdomių faktų apie saulę, mėnulį ir įvairias žvaigždes, viskas ką reikia padaryti, tau nukreipiate savo mobiliojo kamera į dangų, nesvarbu diena ar naktis, ir matote žvaigždes bei faktus apie jas. Turiu nuvilti Samsung Galaxy turėtojus, jums ši programėlė neveiks. Programėlės kaina yra £1.24 Anglijos Svarai sterlingai.

Nusipirkti programą galite iš: Android Market 

 

Antrają vietą užima „Algebra Tutor“

Puiki nemokama programėlė skirta pagerinti savo algebros žinias. Šioje Android programėlėje iš viso yra 10 algebros pamokų. Sprendžiant kokią užduotį ir padarius klaidą, galėsite peržiųrėti uždavinį, ir matyti savo klaidas. Algebra Tutor yra labai naudinga moksleiviams.

Parsisiūsti programėlę galite iš: Android Market

 

Trečioji vieta atitenka “CueBrain”

Su šia nemokama android programėle galėsite lengvai mokytis užsienio kalbas, kurių yra net 19, ši programėlė ypač pravers jei kėtinate vykti atostogauti į kitą šalį, tai prieš vykdami galėsite truputi pasimokyti tos šalies kalbos.

Parsisiūsti programą galite iš: Android Market 

 

Ketvirtoji vieta “MapMaster”

Labai gera programėle, pagerinti savo geografijos žinias, programėlė yra gan linsma, žemėlapyje reikės smeigtuku pažimėti Sostines, bei įvairias lankytinas vietas. Dėje programėlė yra mokama, ir kainuoja £1.30 Sverus Sterlingus.

Nusipirkti programėlę galite iš: Android Market

 

Penktoji vieta “Wikipedia”

Manau visi žinote šią didžiausią internetinę enciklopediją, taigi, su šia android programėle lengvai ir greitai galėsite pasiekti dominančias enciklopedijos temas.

Parsisiųsti programą galite iš: Android Market

 

Šeštoji vieta “Sight Read Music Quiz 4 Piano”

Šios programėlės pagalba, galėsite pagerinti savo muzikos, bei klausos žinias. Manau muzokos megėjams nebus nuobodu, kadangi mokoma yra viktorinos pagrindu, taigi žaidi ir mokaisi.

Parsisiųsti pragramą galite iš: Android Market 

 

Septintoji vieta “Flash Card Maker Pro”

Labai gera ir naudinga android programėlė mokyti savo mažasias atžalas, visko ko tik Jūs norite kad jie išmoktu. Programėlės esmė yra, Jūs turite sukurti korteles, pavyzdžiui su spalvomis, ir parašyti spalvų pavadinimus, o vaikai mokosi. Programėlės galimybės yra išties beribės, galite mokyti matematikos, šalių, sostinių, visko.

Ši mokomoji priemonė Jums kainuos £3.01 svarus sterlingus, nusipirkti galima iš: Android Market

 

Aštuntoji vieta “Kindle for Android”

Programėle skirta Amazon elektroninių knygų skaitimui, tarp kurių yra tūkstančiai nemokamų egzempliorių. Na yra ir mokamų, kainos visų knygų yra skirtingos. Na ir dauguma knygų yra anglų kalba.

Programėle yra nemokama, parsisiūsti galete iš: Android Market

 

 

 

 

 

 

 6 komentarų

 1. Vilius parašė:

  Mokymuisi!

 2. Vilius parašė:

  Pavyzdžiui, vietoje pavizdžiui;
  Parsisiųsti, vietoje parsisiūsti!

 3. Gintas parašė:

  Geriausia mokymosi programėlė android yra http://www.wolframalpha.com/examples/Math.html wolfram alpha

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas