Žvejams skirtas prietaisas „Deeper“ padeda atrasti žuvies buvimo vietą

Jeigu esate žvejys profesionalas, ar tiesiog mėgėjas, tikriausiai neretai būna, kai nuvykstate pažvejoti, ir nieko nepagaunate. Man asmeniškai taip būna gan dažnai. Kompanija „Friday Lab“ sugalvojo gan įdomų prietaisą, kurio dėka, galite rasti žuvies buvimo vietą.

Kaip tai veikia

„Deeper“ prietaisą galite prisijungti belaidžiu būdu prie savo Android arba iOS įrenginio, tada jį meškerės pagalba įmetate į vandenį. Vandenyje jis sklaidžia ultragarso bangas, ir taip mato, ar yra toje vietoje žuvies ar nėra. Kadangi prijungiat jį prie išmaniojo įrenginio, jame programėles pagalba matysite visą informaciją, ar yra žuvies, ir dar daug kitokios. Kad geriau suprastumėte veikimą, siūlau pasižiūrėti vaizdo medžiagą apie šį nuostabų prietaisą.

Kaina

Tikriausiai galvojate, kad toks įrenginys yra super brangus? Na manau jis nėra jau toks ir brangus, šiuo metu yra priimami išankstiniai užsakymai, ir kaina yra 149 doleriai, vėliau jis kainuos 199 dolerius. Manau panašūs prietaisai skirti atrasti žuvies buvimo vietas yra daug brangesni, kadangi jie yra su ekranais dideli ir ne tiek patogūs. O šis, jeigu jau turite išmanųjį android arba iOS telefoną ar planšetę tai yra tiesiog nedidelis kamuoliukas be jokių ekranų, vandeniui atsparus, patogus ir reikalingas žvejui prietaisas. Kadangi jis yra tiesiog mažas kamuoliukas, tai ir atitinkamai jo kaina mano manymu nėra didelė.

Daugiau informacijos bei išankstiniai užsakymai produkto svetainėje BuyDeeper.2 komentarų

  1. Makaule parašė:

    Lietuvių kūrinys 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas