Valentino dienos „Gyvas“ Wallpaper‘is

Taigi artėja meilės diena, Valentino diena, ir vienas iš geriausių Android kūrėjų „DualBoot Games“ jau išanksto sukūrė aukštos kokybės (HD) gyvą ekrano užsklandą (ang. Wallpaper) skirtą bųtent įsimilėjalių dienai.

Grožis ir suasmeninimas

Šis Valentino dienai skirtas „Gyvas tapetas“ yra išties neapsakomo grožio, ir kas svarbiausia, kad yra galimybė jį suasmeninti ir taip dar labiau nustebinti savo mylimą žmogų. Taigi yra galimybė pasirinkti nuotrauką, kuri bus atvaizduojama arba kaip ekrano užsklanda, arba tiesiog nuotraukų rėmelyje ant raudonai papuošto stalo su šampano taure, ir liepsnojančia žvake, atrodo labai jaukiai ir romantiškai. Čia klasikinė Valentino dienos tema, o dar yra galimybė pasirinkti Barselonos restorano temą, arba Paryžiaus restorano temą, o tolumoje bus šviečiantis Eifelio bokštas.


Kitos galimybės bei pasirinkimai     

Na pasirinkimų bei galimybių yra išties nemažai, pavizdžiui galima parašyti savo norimą užrašą, yra galimybė pasiringti vieną iš dviejų dovanų, kuri gulės ant romantiško vakarienės stalo, tai arba saldainių dėžutė, arba papuošalo dėžutė, na ir dar yra galimybė parašyti nuo ko yra dovana, ir kam ji skirta, tai jūsų mylimojo ar mylimosios vardas.

Kitoks pritaikymas

Žinoma, kad šį „gyvą tapetą“ galima pritaikyti netik Valentino dienos proga, bet ir kitomis progomis, pavizdžiui vedybų sukaktuvių proga, gimtadienių proga, ir visaip kitaip, čia jau priklauso nuo jūsų fantazijos.

Visas šis išvardintas grožis bei romantiškumas yra mokamas, taigi jeigu nuspręsite įsigyti šį „gyvą tapetą“ ir nustebinti savo mylimają ar mylimajį, tai jis jums kainuos 1.99 svarus sterlingus, kas apytiksliai yra truputi virš aštuonių litų. Jeigu susidomėjote, tai nusipirkti galite iš Android Market.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas