Tavo pirmasis išmanusis telefonas

Renkantis pirmąjį išmanųjį telefoną niekada nespėsime įsigyti pačio naujausio ir geriausio, nes vos po poros mėnesiu visada pasirodys naujesnis, geresnis, brangesnis… Vis labiau tobulėjant išmaniesiems telefonams kyla ir jų kaina. Kuo naujesnis telefonas, tuo didesnė jo pradinė kaina, kuri kartais tampa neįkandama. Žinoma, vėliau naujų modelių kaina krenta, nes rinkoje pasirodo dar naujesni išmaniųjų telefonų modeliai. Tačiau ne visada galime skirti pakankamai lėšų norimo modelio išmaniajam telefonui, o įsigijus prastesnį, senesnį bei pigesnį modelį – dažnai patyriame nusivylimą.

Taigi, koks turėtų būti pirmasis išmanusis telefonas? Pigus, bet seno modelio? Naujas ir brangus? O galbūt naudotas?

Pirmasis išmanusis telefonas neturėtų būti brangus, nes galbūt nemokėsite jo deramai prižiūrėti, todėl galite prarasti nemažai pinigų ir teks ieškoti pigesnės alternatyvos. Jei negalite sau leisti brangaus išmaniojo telefono, galite rinktis senesnio modelio, tačiau naują telefoną, kuriam bus suteikiama 2 metų garantija. Arba įsigyti naudotą, tačiau naujo modelio telefoną, kuriuos siūlo įvairios įmonės prekiaujančios naudotais telefonais.

Renkantis tarp naujo ir naudoto telefono nereikėtų pervertinti garantinio aptarnavimo, nes internete vis dažniau pasirodo straipsniai apie netinkamą garantinį aptarnavimą, už kuri dar tenka sumokėti patiems klientams. Naudoti, dažniausiai iš užsienio šalių atvežti telefonai taip pat ne visada pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu, o kartais galima sulaukti ir nemalonumų, jei paaiškėja, kad jūsų įsigyta prekė yra vogta.

Koki jūsų nuomonė? Koks turėtų būti pirmasis išmanusis telefonas?9 komentarų

 1. Trolis parašė:

  Mano manymu šis straipsnelis yra labai neišsamus. Čia tiesiog 0. Rašomi tokie abstraktūs dalykai, nieko konkretaus. Ir šiaip visa informacija yra bendro pobūdžio, kiekvienam žmogui, turinčiam bent truputį smegenėlių, viskas ir taip suprantama. Žinoma, geresnio nepasiūlysiu, bet kam rašyt jei informacija nieko verta?

 2. Gediminas Bogušis parašė:

  Na cia kiekvieno skonio reikalas. Kiekvienas gali rinktis ka skaityti, ar ne. Arba kas patinka, kas ne. Kuo ivairesnis straipsniu spektras tuo geriau. Kiekvienas ras ka paskaityti. Jei jums nepatiko, tai dar nereiskia, kad kitam nepatiks.
  Mano nuomone cia labiau atviro klausimo straipsnis, kuris siulo diskutuoti koki telefona verciau rinktis pradedanciajam.

 3. Henrikas parašė:

  Manau, kad telefoną būtu galima imt paprastą. Su Android operacine sistema. Aš turiu Samsung Galaxy Ace (pirmasis), esu patenkintas, tiesa, norėčiau, kad nebūtu „tačskrynas“… Beje, Symbianai neblogi, galima būtu paimt Nokia E5. Tikrai geras daikčiukas 🙂

 4. Perkunas parašė:

  pritariu troliui. jei neturit ko parašyt – nerašykit.

 5. Tomas Morkūnas parašė:

  Tikėjausi sukelti diskusiją, o visas straipsnis tik kaip įvadas apmąstymams bei busimiems komentarams. Na, iš dalies pavyko jei sulaukiau nors ir neigiamų komentarų.

 6. Blogeris parašė:

  Perku visada tik naujus telefonus, neturiu pinigu – taupau. Bet dėvėto daikto t.y. telefono neperku. Mano pirmas išmanusis HTC Wildfire S. Turiu jį ~ 6 mėnesius ir pilnai juo patenkintas.

 7. Trolis parašė:

  Na, tai kokį man patartumėte tada imti? Kaina nuo 500 iki 700lt. Nereikia man pačio naujausio, užteks paprasto. Daugiausiai klausysiu muzikos, žinoma nevengsiu įsijungti pažaist kokį žaidimą, naršysiu internete. Tik dar neapsisprendžiau ar Touch`ą imt ar su keypadu. Bet turbūt norėtųsi su mygtukais, nes naudoju touch`ą gan ilgai ir jis man nelabai patogus. Kiek girdėjau visi tie naujesni išmanieji žiauriai greit stimpa, tai būtų gerai, kad laikytų ilgiau nei pora dienų 😀 . Gal bent ką nors patartumėte?

 8. smsman parašė:

  LG Optimus One, Samsung Galaxy GIO, Huawei U8650, Huawei U8800 Pro

 9. Titas parašė:

  Mano pirmas ir dabartinis ismanusis telefonas yra Samsung Galaxy GIO.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas