Su APK paleidžiame Windows 95/98/XP arba Linux HTC EVO 3D mobiliajame

Naudoti kompiuterinę operacinę sistemą išmaniajame telefone kaikam yra visai įdomi patirtis. Daugeliui išmaniūjų telefonų užkrauti Linux operacinę sistemą yra pakankamai sunku, o apie Windows nėra net apie ką kalbėti. Na HTC EVO 3D vienas iš tų išmaniūjų telefonų, kuris gali „pavežti“ Linux arba Windows operacinę sistemą.

Vienas iš XDA Developers narių mmomaanw parašė metodą, su kuriuo  galėsime paleisti vieną iš Linux arba Windows 95/98 ar XP operacinę sistemą,ir visas paleidimo procesas yra ganėtinai lengvas bei greitas. Viskas ką reikia padaryti, tai parsisiųsti reikiamą programą, redaguoti vieną ar du failus, ir paleisti apk, palaukti kol užkraus, ir viskas, jūsų HTC EVO 3D veiks Linux arba Windows operacinė sistema.

Tiems, kas turi HTC EVO 3D išmanujį telefoną, ir galbūt norėtų išmėginti patys, yra XDA Developers forume tema, su pilna instrukcija. Jeigu norite išmėginti, nepamirškite pasidaryti atsarginę mobiliojo kopiją, backup.

Šaltinis: XDA Developers1 komentaras

  1. Art7ras parašė:

    sveiki, ar pasileis ant bet kurio modelio androido? Pvz Htc Desire HD. Ačiu už pagalbą, nes niekur nerandu Xda forumuose.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas