„Samsung pristato Galaxy Tab 3“ seriją

„Samsung Electronics“ pristatė „Galaxy Tab 3“ seriją – 7 colių (17,8 cm) ekrano įstrižainės planšetinį kompiuterį su patobulintomis funkcijomis ir praplėstomis multimedijos galimybėmis. Lietuvoje naujasis modelis pasirodys gegužės mėnesio pabaigoje, numatoma jo kaina – apie 1350 Lt (3 G versija) ir apie 850 Lt („WiFi“ versija).

„Išleisdami naująją „Galaxy Tab 3“ seriją, plečiame inovatyvių planšetinių kompiuterių asortimentą, padarėme juos mažesnius ir patogesnius nešiotis, pagausinome funkcijų rinkinį, – sakė JK Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir mobiliųjų komunikacijų padalinio vadovas.

Patogiai nešiojamas. Dėl kompaktiško korpuso kompiuterį patogu laikyti kišenėje ar nešiotis nedideliame krepšyje. „Galaxy Tab 3“ yra plonesnis ir lengvesnis nei ankstesniojo modelio.

Patobulintos multimedijos galimybės. Dėl įrengto 1,2 GHz dviejų branduolių procesoriaus, sparčiau parsisiunčiami duomenys, jais patogiau dalintis, užtikrinama nesudėtinga prieiga prie vaizdo įrašų, programų, žaidimų bei turinio internete. Įrenginys su 8 arba 16 GB talpos vidine atmintimi bei iki 64 GB papildoma atmintimi turi užtektinai vietos mėgstamoms nuotraukoms, muzikos ir vaizdo įrašams saugoti.

Patobulintos funkcijos. „Galaxy Tab 3“ leidžia geriau ir kokybiškiau fiksuoti vaizdus su 3 mln. vaizdo elementų skiriamosios gebos pagrindine ir 1,3 mln. vaizdo elementų priekine kameromis. Naudojant naujausią „Android 4.1“ („Jelly Bean“) programinę įrangą, kelis kartus palietus ekraną ir pakreipus įrenginį galima patogiai dalintis nuotraukomis, vaizdo įrašais.

 

Parengta pagal „Samsung Electrinics” pranešimą spaudai.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas