„Samsung“ Galaxy S4 akumuliatoriaus testas

Naujasis Samsung Galaxy S4 beveik tokio pat dydžio ir  svorio kaip ir Galaxy S3, išskyrus tai, kad naujasis Galaxy modelis šiek tiek plonesnis. Be viso to, Galaxy S4 akumuliatoriaus talpa padidinta 500 mAh iki 2600 mAh. Tačiau nepamirškime, kad šis akumuliatorius taip pat turi aprūpinti energija keturis Krait 300 branduolius bei didesnį ekraną su daugiau nei dvigubai daugiau pikselių colyje. Teste atskleidžiama kiek iš tikro laiko naujojo Galaxy S4 telefono akumuliatorius kalbant, naršant internete bei žiūrint vaizdo įrašus.

Pirmasis pokalbio trukmės testas atskleidė, kad Galaxy S4 telefonu bus galima kalbėti 13 valandų bei 53 minutes, tai šiek tiek daugiau nei jo būsimo HTC One konkurento.

talk test

 

Kitas testas – naršymo internete. Reikia pripažinti, kad su naujuoju Galaxy S4 galėsime tikrai ilgai naršyti internete – net 8 valandas ir 42 minutes, tačiau tai mažiau nei Apple iPad mini bei HTC One.

web test

 

Paskutinis – video įrašų peržiūros testas. Galaxy S4 sugeba rodyti juos net 10 valandų ir 16 minučių, tai ilgiau nei Apple iPhone 5, tačiau ženkliai mažiau nei Motorola RAZR MAXX (ICS).

video test

 

Samsung Galaxy S4 akumuliatorius apskritai laiko ilgiau nei dauguma kitų išmaniųjų. Šis telefonas laikys 63 valandas, jei kas dien su juo bent skambinsime, žiūrėsime video ir naršysime internete.

 9 komentarų

 1. Julius parašė:

  Nebloga baterija turi S4 bet Motorola RAZR MAXX ten tai zvėris 😀

  • Ovidijus Stanaitis parašė:

   Ne veltui 3300 mAh. 🙂

  • s4 parašė:

   vejai ce tas pats kas lyginti koki nespalvota tel su s4 ir sakyti va nespalvoto tel baterija laiko ilgiau 😀 tai kai Motorola RAZR MAXX tures tokius duomenis kaip s4 tada gales lygintis baterijos teste

 2. 2du parašė:

  „Samsung Galaxy S4 akumuliatorius apskritai laiko ilgiau nei dauguma kitų išmaniųjų.“
  ? ? ?
  pateiktuose grafikuose tai absoliuti vidutinybe . Keistoka autoriaus isvada …

  • Ovidijus Stanaitis parašė:

   Testuoti buvo 83 telefonai iš viso, tiesiog sunku parodyti visą grafiką, todėl rodome tik dalį geriausių ir blogiausių.

   • Paulius parašė:

    Sunku ar tiesiog patingėta?
    Nematau problemos įmesti gale nurodą į visą sąrašą, juolab vargu ar patys testavot, todėl netgi privalu nurodyt šaltinį.

 3. G. parašė:

  o ir RAZR MAXX juk storis 9mm, ekranas 4.3colio. Tad pries S4 grakstuma nesilyginti. Tai skirtingi, nelabai lyginami aparatai.

 4. puiku parašė:

  puikūs rezultatai. laukiame pasirodant šią savaitę.

 5. A. parašė:

  visiskas absurdas. Mano galaxsy S4 akumas laiko 12val.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas