Pasaulį išvydo naujas Samsung Galaxy S III aksesuaras

Eksperimentai, kuriais bandoma praplėsti išmaniųjų telefonų naudojimo galimybes, nėra nauji. Pavyzdžiui, kompanija Motorola savo laiku siūlė originalią docking-stotelę Lapdock, skirtą mobiliajam telefonui Atrix. Priedas paversdavo išmanųjį telefoną su procesoriumi Tegra 2 į savotišką netbooką. Taip pat galima prisiminti ir kampanijos ASUS produktą, kuris vadinasi Padfone: išmanusis telefonas, patalpintas į specialų planšetinio kompiuterio skyrių, tampa įrenginių su 10“ įstrižainės ekranu

Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S III muša populiarumo rekordus, todėl visai nenuostabu, jog įrenginys taip pat gavo labai įdomų aksesuarą, pavadintą. Tai yra „nešiojamas kompiuteris“, kurio matmenys sudaro 285 х 190 х 14.9 mm, o svoris – 950 gramų. Taip pat įdiegtas 11,6“ įstrižainės ekranas (1366×768), 8000 mAh talpos baterija. Be to, Spider Laptop turi stereo garsiakalbius, USB, microUSB ir miniHDMI lizdus, lietimui jautrų laukelį, 83 mygtukų klaviatūrą su pusiau guma dengtu paviršiumi.

Ryšiui tarp Samsung Galaxy S III ir Spider Laptop palaikyti naudojamas MHL protokolas. Prijungtas prie nešiojamo kompiuterio išmanusis telefonas tampa skaičiavimų resursų „donoru“. Šią simbiozę naudoti galima, pavyzdžiui, peržiūrint Interneto puslapius, aktyviam susirašinėjimui, filmų peržiūrai ir panašiai.

Spider Laptop realizacija užsiims kompanija Korea Telecom. Apie aksesuaro kainą ir galimą pasirodymą Europos rinkoje kol kas nieko nežinoma. Reikia pažymėti, jog Spider Laptop koncepcija gali tapti įdomia alternatyva tiek planšetiniams kompiuteriams, tiek ir biudžetiniams nešiojamiems kompiuteriams.

Šaltinis: Faceit.ltRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas