Nauja Google (ne)privatumo politika

Kovo pirmą dieną įsigalios universali privatumo politika visiems Google produktams ir paslaugoms. Google teigia, kad nauja politika bus nuoseklesnė, apimanti visus servisus ir bus lengviau suprantama.  Visa informacija, kuri buvo surinkta jums naudojantis Gmail, Picasa, YouTube bus sujungta į vieną duomenų bazę, kuri, anot Google, bus naudojama pateikti jums tinkamesnius paieškos rezultatus. Vartotojai, kurie nenori dalintis savo informacija gali atsijungti (log out) nuo Google sistemos, tačiau situacija kiek sudėtingesnė taps Android telefonų savininkams.

Android telefonų šeimininkai Google kompanijai gali suteikti daug daugiau informacijos negu paprasti kompiuterio vartotojai, įskaitant ir tokią informaciją kaip skambučiai, SMS, GPS koordinatės, naudojamos programėlės ir pan. Žinoma, neprisijungus su savo Google vartotojo vardu, kai kuri informacija gali likti anonimiška, tačiau taip vartotojas negalės parsisiųsti ar atnaujinti programėlių, sinchronizuoti Google pašto ir kalendoriaus.

Google nusivylusiems vartotojams Gizmodo.com primena kaip išjungti personalizuotas reklamas ir kaip susikonfigūruoti Android telefoną, kad kuo mažiau asmeninės informacijos būtų prieinama vienai didžiausių interneto kompanijų. Ar verta to imtis spręskite patys, o kol kas peržiūrėkite filmuką, apie tai, kaip nauja Google politika jums palengvins gyvenimą.

Šaltinis: Gizmodo.com

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas