[MWC 2013]Samsung pristatė „Galaxy Note 8.0“ planšetinį kompiuterį

Jau kuris laikas internete sklandžiojo gandai apie galimai pristatomą kompanijos „Samsung“ planšetinį kompiuterį „Galaxy Note 8.0“, kuris jau iš pavadinimo galima nuspėti, jog turės 8 colių įstrižainės ekraną. Na ir štai gandams atėjo galas, kadangi kompanija „Samsung“ oficialiai „MWC 2013“ parodoje pristatė šią planšetę.

Kaip ir kiekvienas „Galaxy Note“ šeimos gaminys, taip ir šis turės taip vadinamą „plunksną“ (ang. Stylus), tad šio planšetinio galimybės bus kiek geresnės nei kitų „Galaxy“ serijos planšečių. Kalbant apie techninę „Galaxy Note 8.0“ pusę, tai jame bus 1.6 GHz taktinio dažnio „Exynos A9“ keturių branduolių procesorius, 16 arba 32GB vidinės atminties su galimybe ją praplėsti panaudojant atminties korteles.

Taipogi, sparčiam veikimui, planšetėje bus net 2 GB darbinės atminties, kas manau pagal šios dienos standartus yra normalu. Ekranas bus 8 colių įstrižainės, ir kaista jog ne AMOLED, kaip „Samsung” mėgsta, o kiek prastesnis TFT LCD su 1280 x 800 raiška. „Galaxy Note 8.0“ turės 1.3 megaspikselio priekinę ir 5 megapikselių galinę kameras. Planšetinis kompiuteris bus valdomas „Android 4.1.2 Jelly Bean“ operacine sistema.

Samsung-GALAXY-Note-8.0

„Samsung Galaxy Note 8.0“ forma primena „Galaxy Note 2“ išmaniojo telefono, tad galima sakyti jog naujoji planšetė tai padidintas išmaniojo telefono modelis.

Kada ši planšetė pasirodys prekyboje tiksliai dar neaišku, kompanija „Samsung“ tik pranešė, jog pasirodys kažkada antroje metų pusėje. Kaina šiuo metu nežinoma.1 komentaras

  1. Mukas parašė:

    Planšetė (teisingiau būtų sakyti planfonas, kadangi tai yra iš esmės yra smartas su dideliu 8″ ekranu) Lietuvos rinkoje sėkmingai pasirodė ir kažkaip nepastebimai išnyko :(. Tiesa, kai kurios e-parduotuvės ją dar siūlo už ~1,5 kLt, taigi, norintys įsigyti dar turi tokią galimybę. Būtų visai nieko daiktas turistaujant ar šiaip kur keliaujant, nes turi mikroSIM lizdą ir, įsimetus kokį Ežį + PUMP 1GB planą, galima visiškai komfortiškai gyventi tinkle ir paežeryje, ir autobuse, vienžo, bet kur, kur siekia mobilusis ryšys. Yra netgi raštinė, kažkas panašaus į MS Office ;). Taip pat yra visa krūva nemokamų ir mokamų navigacinių programėlių, kurios paverčia šį planfoną į visai pakenčiamą navigatorių pėstiems ir važiuotiems su protingo dydžio ekranu.
    Antra vertus, yra dalykų, kurie tokios klasės prietaise galėtų būti išspręsti geriau, tarkime kreivas multitaskingas – dabar dirbti su 2-m langais galima, bet ne su visomis programomis, o „Copy-Paste” velniškai nepatogus. Greitai „suvalgoma” baterija – nors rašoma apie 8-9 valandas, realiai apie 4. Akių aptikimo funkcija visai ne „smart”, nes jei su akiniais – neatpažįsta, o ir akys turi būti kažkur ant viršugalvio, kaip pas sraigę. Užpakalinė kamera įdėta nepatogiai, per vidurį, ir būna uždengiama ar nugrabaliojama pirštais. Ką ir bekalbėti apie tai, kad konstruktoriai nepamąstė įdėti apačioje bent 2 mikro usb jungtis, vieną – maitinimui/krovimui, kitą – prisijungimui. Arba tokia „smulkmena” – FM radijo nebuvimas gerokai sumažina šio planfono patrauklumą kelionėje.
    Ir OS atnaujinimas šiam modeliui kažkodėl tai užstrigęs? Rašoma, kad naujesnėse androido versijose multitaskingo reikalai kiek aptvarkyti ir baterijos vartojimas optimizuotas, bet šiam modeliui kaip užkerėtas – nėra ir viskas, laukiam – nesulaukiam.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas