[MWC 2013]HP pristatė Slate 7 planšetinį kompiuterį

Kuris laikas atgal rinkoje buvo šiek tiek android planšetinių kompiuterių, kuriuos gamino kompanija „HP“, bet jiems nesisekė, tad kurį laiką „HP“ nebegamino naujų planšetinių kompiuterių. Atrodo, jog kompanija „HP“ šį kartą nusitaikė į pigios klasės android planšečių rinką, ir MWC 2013 parodoje pristatė Slate 7 planšetinį kompiuterį.

Kaip jau minėjome, kad tai bus pigios klasės planšetinis kompiuteris, ir jis turės 7 colių 1024×600 raiškos FFS+ LCD lietimui jautrų ekraną, 1 GB darbinės atminties, 8Gb vidinės atminties, 3 megapikselių galinę bei VGA priekinė kameras, ir 1.6 GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorių.

Šiek tiek įdomesnė už techninę pusę yra programinė pusė, kadangi „Slate 7“ naudos originalią „Android 4.1“ operacinę sistemą be nereikalingų programų. Vienintelės operacinės sistemos modifikacijos bus „Beats audio“ bei „ePrint“ programos, o toliau viskas originaliai iš „Android“.

Pasak kompanijos „HP“, šis planšetinis kompiuteris bus bent dviejų skirtingų spalvų, o jo kaina bus vos 169 JAV doleriai. Kaina išties maža, bet techninės specifikacijos taipogi neįspūdingos. Kaip manote ar su šiuo planšetiniu kompiuteriu „HP“ gali sugrįžti į rinką?Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas