Kovo mėnesio android distribucijos statistika

Štai, atėjo naujas mėnuo, kas reiškia kad laikas sužinoti naują android distribucijos statistiką, kuri šį mėnesį yra gan įdomi lyginant su daugeliu praeitų mėnesių.

Pradėkime nuo seniausių android versijų, 1.6 Dunut, 2.1 Eclair bei 2.2 Froyo visos bendrai sudėjus užima vos 5.8% iš visų android vartotojų, kas yra net 3.9% mažiau nei praeitą mėnesį.

Android 2.3 Gingerbread vis dar išlieka pati populiariausia operacinės sistemos versija, bet rodos, jog jau nebe ilgai, kadangi skaičiau smarkiai keičiasi. Taigi šiuo metu populiariausios android operacinės sistemos versijos vartotojų skaičius siekia 39.8%, kas yra 4.8% mažiau nei praeitą mėnesį.

Android 3.2 Honeycomb operacines sistemos versija skirta planšetiniams kompiuteriams baigia išnykti iš rinkos, šią android versiją šiuo metu vis dar naudoja 0.2% vartotojų, ir tai yra visu 1% procentu mažiau nei buvo praeitą mėnesį.

Įdomūs dalykai dedasi su Android 4.0 Ice Cream Sandwich, kadangi praeitą mėnesį mes matėme mažą vartotojų skaičiaus sumažėjimą, o šį mėnesį yra mažas padidėjimas. Taigi šiuo metu šią operacinės sistemos versiją naudoja 29.3% vartotojų, o tai yra 0.7% daugiau nei buvo praeitą mėnesį.

Štai, priėjome prie naujausios android operacinės sistemos versijos, kuri yra 4.2 Jelly Bean. Gan smarkus vartotojų skaičiaus padaugėjimas matomas šį kartą, gal būt tai dėl to, jog 2011 metų kompanijos „Samsung“ flagmanas „Galaxy S2“ pradėjo gauti atnaujinimą į šią android versiją. Šiuo metu vartotojų naudojančių šią operacinės sistemos versiją yra net 25% o tai yra net 8.5% daugiau nei buvo praeitą mėnesį. Vartotojų skaičiaus padidėjimas yra išties didelis, tikėkimės naujausia versija greitu metu aplenks „Gingerbread“ ir pradės dominuoti.

Android distribucijos statistika - kovas

 

Šaltinis: Android DevelopersRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas