JAV kas antras pilietis turi išmanųjį su „Android“ operacine sistema

Kompanija „comScore“ paskelbė 2012-ųjų vasario pabaigos JAV mobiliųjų aparatų rinkos statistiką. Šią statistiką jie daro kiekvienais metais. Šiais metais matomas dar didesnis „Android”  operacinės sistemos populiarumas. Ji užema vis didesnę rinkos dalį.JAV mobiliuoju ryšiu naudojasi daugiau nei 234 milijonai žmonių. Atlikus statistiką paaiškėjo, kad mobiliuoju ryšiu naudojasi apytiksliai nuo 13 metų.  Kaip ir kasmet išmaniųjų telefonų rinka per daug nesikeičia. Didžiausia dalį jos ir vis dar populiariausia išlieka „Samsung”  firma. Jos telefonai užema net 25.6 procentus rinkos. Antroje vietoje yra „LG Electronics“ su 19,4 proc., o trečioje „Apple“ (13,5 proc. rinkos). Ketvirtoje vietoje liko „Motorola“ (12,8 proc.), o penktoje – HTC (6,3 proc.). Verta paminėti, kad HTC firma iš penktosios vietos išstūmė kompaniją „Research In Motion“. „Apple” populiarumas nors ir didelis, tačiau kasmet mažėja, o vis populiarėjanti „Android” operacinė sistema vis labiau įsitvirtina rinkoje kaip jos karalienė.

Stebėtina, kad tryju mėnesių laikotarpyje JAV išmaniųjų telefonų savininkų padaugėjo net 14 procentų. Išmaniųjų telefonų dabar jau daugiau nei 104 milijonai. Daugiau nei pusė iš jų naudoja „Android” operacinę sistemą. Platforma „Apple iOS“ užima 30,2 proc. JAV rinkos. Toliau rikiuojasi RIM (13,4 proc.), „Microsoft“ (3,9 proc.) ir „Symbian“ (1,5 proc.).1 komentaras

  1. Perkunas parašė:

    pavadinimas neatitinka turinio – juk android turi ne kas antras pilietis – kai kurie gyventojai neturi telefonu išvis arba turi NEišmaniuosius.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas