iRunner- patikrink savo vikrumą.

Nusprendžiau aprašyti vieną populiariausių žaidimų android telefonams.  Šį žaidimą jau parsisiuntė daugiau nei 92 tūkstančiai žmonių. Jo įvertinimas android parduotuvėje 4,6  iš 5 galimų ir net neketina kristi. Komentarai ir atsiliepimai tikrai geri. Žaidimas tikrai vertas vietos jūsų telefone!

Parsisiuntus ir įjungus šį žaidimą iškart susiduri su gražiu, spalvotu ir iki galo išdirbtu dizainu, bei gražia grafika. Spalvų daug ir jos labai ryškios, tačiau akių nevargina. Grafiką akcentuoja ir patys žaidimo kūrėjai, įvardinantys ją kaip ” game with great HD graphics”. Viskas padaryta labai gerai, atsižvelgiant ir į menkiausius aspektus. Keista, bet žaidimas puikiai veikia ir ant silpnesnių telefonų. Žaidimą išbandžiau su Huawei U8650 telefonu ir likau sužavėtas. Jokių strigimų.

 

Žaidimo esmė labai paprasta ir iš pirmo žvilgsnio atrodo labai nuobodi. Tačiau taip tikrai nėra! Šiam žaidimui puikiai tinka palyginimas- „viskas, kas genialu- paprasta”.  Žaidimo metu jūs turėsite rinkti elementus, kurių reikia jūsų herojui. Viskas nėra taip paprasta, kaip galėjo pasirodyti. Rinkimo metu savo kelyje sutiksite daug kliūčių, kurių reikės išvengti.  Nereikia pamiršti ir to, kad jūs privalėsite išlaikyti greitą tempą, kuris nuolatos didės.

Žaidimas turi 3 pagrindinius pasirinkimus:

  • Adventure
  • Quick Play
  • Challenge

„Adventures” pasirinkime vykdysite misijas ir keliausite i sunkesnius lygius. Kiekvienas naujas lygis jus pasitiks su vis kitokia aplinka.

„Quick Play”- galėsite pasirinkti tą lygį,  kurį jau praėjote žaisdami „adventures” rėžimu ir jį dar karteli sužaisti.

„Challenge”- Sieksite kuo geresnio rezultato.

Už pasiekimus gausite apdovanojimus, o savo rezultatus visalaik galėsite lyginti su kitais žaidėjais iš viso pasaulio.

Nuoroda atsisiuntimui: Android market

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas