Google Nexus savininkai pradeda gauti Android 4.2.2 Jelly Bean atnaujinimą

Nors oficialaus žodžio iš „Android“ operacinės sistemos kūrėjų dar nebuvo apie šį atnaujinimą, bet internete sklando naujienos, jog, kai kurie „Nexus” išmaniojo telefono, „Nexus 7” planšetės bei „Nexus 10” planšetinio kompiuterio  savininkai pradėjo gauti atnaujinimą į „Android 4.2.2 Jelly Bean. Jeigu patikrinus ar atnaujinimas jau prieinamas, parodys kad ne, nenusiminkite, kadangi jis turėtų būti prieinamas kelių dienų laikotarpyje, taip visada yra, kad atnaujinimas pasirodo paeiliui skirtingose šalyse. Nors šiuo metu „Nexus 4” savininkai dar nepranešė gaunantys šį atnaujinimą, bet jis turėtų būti prieinamas ir jų savininkams.

Android 4.2.2  Android 4.2.2 Plansete
Kas tiksliai įeina į šį atnaujinimą nėra aišku, bet po to, kai atsirado „Android 4.2.1“, Google pažadėjo „Bluetooth A2PD audio streamini‘mą“ su kitu atnaujinimu, tad tikėtina, jog šiame atnaujinime jis jau yra. Galbūt bus ištaisyta ir daugiau klaidų, pavyzdžiui netikėtas „Nexus 7“ persikrovimas.

Nexus 10 Android 4.2.2 Nexus 10 Android 4.2.2 atnaujinimas
Pats atnaujinimas nėra didelis, jis užima vos 47.6 megabaitus vietos. Tad „Nexus“ savininkai, tikrinkite ar jau prieinamas šis atnaujinimas ir Jums.

 

Šaltinis: AndroidPolice1 komentaras

  1. Smurfas parašė:

    Dar ne visi gavo JB 4.1.1 – 4.1.2, o jau eina 4.2.2

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas