„Cristmas Lights“ – Lietuvių kurta programėlė papuošianti Kalėdiškai telefono ekraną

Šventosios Kalėdos jau visai ne už kalnų, tikriausiai daugelis turi namuose pasipuošę Kalėdų eglutes. O ar yra žmonių pagalvojusių apie savo išmaniojo telefono ekrano papuošimą švenčių proga? Vieni iš pagalvojusių yra „CrazyImp Studio“, kadangi ši Lietuvių Android programuotojų komanda sukūrė programėlę, kurios pagalba galėsite pasipuošti savo android išmaniojo telefono ekraną.

„Cristmas Lights“ programėlė užima viso labo 3.9MB vietos, ir yra labai paprasta. Įsigijus šią programėlę reikia ją instaliuoti, ir tada pasirinkti, kaip norite puošti ekraną. Puošimo būdai yra labai paprasti, galite papuošti savo ekrano viršų, kairią ar dešinę puses, arba apačią, ar net viską iš karto, ir kiekviename išmaniojo telefono ekrane bus atvaizduojamos mirksinčios kalėdinės lemputės.

Cristmas Lights1 Cristmas Lights2 Cristmas Lights3

Šiek tiek blogesnė naujiena yra ta, kad ši telefono ekrano puošmena yra mokama ir kainuoja 5.09 lito. Kalėdos yra stebuklų metas, tad palaikykime šią Lietuvių kūrėjų komandą ir įsigykime programėlę, jeigu manome jog ji to verta.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app



6 komentarų

 1. vismantas parašė:

  O just negalite nemokamos atsisiuntimo nuorodos imesti?

 2. vismantas parašė:

  Štai ir jūsų nesėkmės priežastis

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Atvirkščiai, sėkmės priežastis. Esame pagrindinis šia tematika projektas Lietuvoje. Mūsų rašomas naujienas kopijuojate tokie portalai kaip 15min.lt, Technologijos.lt, bei daug smulkesnių. Kartais gauname naujų android įrenginių testavimams. Kas nors, kas propaguoja nelegalų turinį, gali tuo pasigirti?

 3. vismantas parašė:

  Na dėl jūsų turinio kopijavimo nesiginčiju, bet tavo autorių pagausėjimo nematyti nors prie populiariausio Android tinklalapio turėtų norėti prisijungti nemažai žmonių. Ir straipsnių skaičius turėtų būti ne vienas straipsnis per dieną.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas