Android distribucijos statistika

Na štai ir atėjo rugsėjo mėnuo, laikas sužinoti kiek vartotojų procentais naudoja tam tikras android operacinės sistemos versijas.

Pradėkime nuo seniausios android operacinės sistemos versijos 1.5 arba kitaip žinomos kaip „CupCake“. Šią versiją naudoja viso labo 0.2% iš visų android įrenginių, skaičiai išvis nepakito, kadangi praeitą mėnesį buvo taipogi 0.2%.

Toliau eina android 1.6 „Donut“, kurią naudoja 0.4% iš visų android vartotojų, lyginant su praeitu mėnesiu, matomas 0.1% kritimas.

Android 2.1 „Eclair“ šiuo metu naudoja 3.7% vartotojų, o praeitą mėnesį naudojo 4.2%, taigi 0.5% kritimas, kas reiškia jog daugiau vartotojų naudoja naujesnes android versijas.

Android 2.2 „Froyo“ šiuo metu naudoja 14% vartotojų, o prieš mėnesį šią android versiją naudojo 15.5%.

O štai ir priėjome prie šiuo metu pačios populiariausios android operacinės sistemos versijos, kuri yra 2.3 „Gingerbread“, ją šiuo metu naudoja net 57.5%. Lyginant su praeitu mėnesiu matomas šioks toks kritimas, kadangi praeitą mėnesį šią versiją naudojo 60.6% vartotojų.

Planšetiniams kompiuteriams skirta android versija 3.2 „Honeycomb“ viso labo turi tik 2.1% vartotojų, kas yra išties mažokai.

Vis populiarėja android 4.0 Ice Cream Sandwich operacinė sistema, ją jau naudoja 20.9% vartotojų. Praeitą mėnesį šią android versiją naudojo tik 15.9%, tad augimas yra didelis.

Na ir štai naujausia android versiją 4.1 Jelly Bean, ją šiuo metu naudoja tik 1.2%, o praeitą mėnesį naudojo 0.8% tad augimas dar mažas.

Šaltinis: Android Developers1 komentaras

  1. erikas parašė:

    tai kad ta jelly bean ne kiekwienas gali atsinaujint..kaikurie tel net ir negaus jokiu atnaujinimu o ir liks prie gingerbread.nes siuo metu ir yra daugiause android prietaisu su gingerbread, tai nieko keisto kad si wersija pirmauja, juk ne pacju wartototoju noru tai yra..lai suteikia galimybe wisiems smartams atsinaujint bent iki ice cream ir tada galetume paziuret rodiklius…

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas