Android 4.1.2 atnaujinimas kelia problemų „Motorola” DROID RAZR/RAZR MAXX vartotojams

Ar jau atsinaujinote savo DROID RAZR arba RAZR MAXX operacinę sistemą į Android 4.1.2, kai pasirodė šis atnaujinimas? Ar jis veikia taip, kaip turėtų? Jei taip, tai Jūs vienas iš tų laimingųjų, kuriam pasisekė. Pasirodo, atnaujinimas pradėjo kelti problemų tiems, kas atsinaujino savo įrenginių operacinę sistemą į Jelly Bean. Kompanija Verizon jau sulaukė daugybės skundų dėl naujojo atnaujinimo. Problemos siejamos su nutraukiamais skambučiais, neatsinaujinančiais valdikliais be to, programėlės pradėjo visai neveikti.

Kol kas iš kompanijos Motorola nesulaukta jokių komentarų šia tema.

 9 komentarų

  1. marius parašė:

    na nežinau bet motorola razr xt910 dar neranda atnaujinimo naujo

  2. marius parašė:

    sveikas, norėjau pasiteirauti ar čia oficialus kaip rašo updaitas ir ar ji instaliavus veiktu lietuviški tinklai? http://droidviews.com/2013/update-motorola-razr-gsm-xt910-with-official-android-4-1-2-jelly-bean-leaked-ota-update/

  3. kiTukampu parašė:

    Kas turit motorolas, niekada neatnaujinkit oficialios operacines sistemos. Darykite root, irasykit nauja racoveri ir instaliuokit pakeistas Operacines sistemas. Kodel? Nes motorola taiko tokias mikroshemas gudrias. Jei isirasai naujesnes versijos OS, tai atgal kelio nebera, tiltas sudegintas. Jei irasysite senesnes versijos OS, matysit tik juoda ekrana. Todel ir kilo surmulys, kad zmones nebegali sugryzti i gerai veikusia os versija. As nesu 100 % isitikines ar taip yra su RAZR/RAZR MAXX , bet su Defy+ taip buvo.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas