[2014]Balandžio mėnesio android distribucijos statistika

Na štai, atėjo naujas mėnuo, tai laikas apžvelgti android distribucijos statistiką. Pradėsime nuo seniausios šiuo metu vis dar naudojamos android operacinės sistemos versijos 2.2 Froyo. Per praėjusį menėsį šios versijos vartotojjų skaičius nukrito per 0.1%, ir šiuo metu iš viso Froyo naudoja viso labo 1% vartotojų.

Sekanti android operacinės sistemos versija yra 2.3 Gingerbread, kurios vartotojų skaičius taipogi nukrito, per 1.6%, ir šiuo metu šią android operacinės sistemos versiją naudoja 16.2% vartotojų.

Android 3.2 Honeycomb, kuri buvo skirta planšetiniams kompiuteriams išlaiko tą patį vartotojų skaičių, kuris yra viso labo 0.1%, tad tikėtina, jog ši android versija greitu metu išvis išnyks iš rinkos.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich po mažu praranda savo vartotojų skaičių, kadangi per praeitą mėnesį jų sumažėjo per 0.9%. Kad ir kaip bebūtų, šią android operacinės sistemos versiją vis dar naudoja 13.4% vartotojų.

Toliau šiek tiek didesni skaičiau su android 4.1 – 4.3 Jelly Bean versijoms. Šios android versijos vartotojų skaičius sumažėjo per 0.6%, bet ši versija išlieka populiariausia bei dominuojančia android versija, kadangi iš vis0 Jelly Bean naudoja 60.8% vartotojų.

Na ir štai priėjome prie naujausios android versijos, kuri yra 4.4 KitKat. Šios versijos vartotojų skaičius per mėnesį paaugo per 3.2% ir iš viso siekia 8.5% vartotojų. Skaičiai nėra dideli, bet kaip žinote, išmaniųjų įrenginių gamintojai neskuba pateikti atnaujinimų, o ir naujų įrenginių nepasirodė daug.

Android diatribucijos statistika - Balandis

Šaltinis: android

 2 komentarų

  1. lolas parašė:

    beveik taspats

  2. Note IV parašė:

    Jelly Bean patogesne ir paprastesne uz KitKat.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas