Trys pagrindiniai Pasaulio mobiliųjų technologijų kongreso apdovanojimai skirti „Samsung“

Barselonoje vykstančiame kasmetiniame Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese („Mobile World Congress“) kompanijai „Samsung“ skirti net trys svarbiausi GSM asociacijos teikiami apdovanojimai. Antrus metus iš eilės „Samsung“ pripažinta metų gamintoja, o „Galaxy S III“ paskelbtas „Geriausiu išmaniuoju telefonu“. Taip pat „Geriausio mobiliojo buitinės elektronikos įrenginio“ kategorijoje nugalėtoju paskelbtas „Galaxy Camera“ išmanusis fotoaparatas.

Pirmąją poziciją mobiliųjų technologijų rinkoje, pastarųjų metų lyderystę išmaniųjų telefonų rinkoje ir pripažinimą Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese 2013 lėmė nuosekli „Samsung“ veikla kuriant ir diegiant inovacijas, rinkai pristatant geriausius įrenginius. 

„2012-ieji „Samsung“ nubrėžė tobulėjimo gaires – pristatytos svarbios mobiliosios įrangos naujovės. Džiaugiamės, kad komisija įvertino „Samsung“ inovacijas įvairiose įrenginių kategorijose. Siekiame keisti viso pasaulio vartotojų požiūrį į mobiliųjų technologijų teikiamas galimybes visose įrenginių kategorijose ir visose rinkose,“ – sakė JK Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir Mobiliųjų komunikacijų padalinio vadovas.

„Geriausiu išmaniuoju telefonu“ paskelbtas „Galaxy S III“ buvo įvertintas dėl galingų funkcijų ir itin didelio populiarumo tarp vartotojų. Geriausio kompanijos išmaniojo telefono pardavimai viršijo 40 milijonų vienetų. Tai visų laikų sparčiausiai parduodamas „Samsung“ įrenginys ir populiariausias pasaulyje išmanusis telefonas. „Galaxy S III“ pritaikytas intuityvaus valdymo sumanymas, įrenginys ypač sparčiai perduoda duomenis ir efektyviai atlieka įvairias funkcijas. Ankstesnysis, taip pat didelio populiarumo sulaukęs, šios serijos modelis – „Galaxy S II“ – pernai taip pat triumfavo kategorijoje „Geriausias 2012 m. išmanusis telefonas“.

Išmanųjį fotoaparatą „Galaxy Camera“ komisija pripažino „Geriausiu mobiliuoju buitinės elektronikos įrenginiu“. Tai pirmasis ryšių sistemomis aprūpintas fotoaparatas, kuris efektyviai suderino aukštos kokybės fotografavimo galimybes, kompaktiškumą ir naudingas komunikacijos funkcijas, veikiančias su įdiegtu 3G/4G + „Wi-Fi“ ryšiu ir „Android 4.1“ („Jelly Bean“) operacine sistema. „Galaxy Camera“ sukurtas atsižvelgiant į vartotojų poreikį negaištant laiko ir neprarandant vaizdo kokybės redaguoti nuotraukas. Išmanusis fotoaparatas vartotojui leidžia kokybiškai fiksuoti vaizdą, redaguoti ir siųsti nuotraukas nepriklausomai nuo buvimo vietos.

 

Parengta pagal „Samsung“ pranešimą spaudai.1 komentaras

  1. Nedas parašė:

    as nezinau kaipo kiti telefonai, turiu galaxy s3 bet nesu jau labai patenkintas juo, nzn ar skirciau ji gereusiu

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas