Sony pristatė naują Walkman grotuvo seriją su Android OS

Sony Z1000 with Android OS

Kompanija Sony CES 2012 parodoje pristatė visiškai naują seriją muzikos grotuvų, kurie naudos android operacinę sistemą. Naujoji Muzikos grotuvų serija Walkman Z1000 turės gan didelį 4.3 colių įstrižainės lietimui jautrų ekraną, Sony noted S-Master MX skaitmeninį stiprintuvą, kuris subalansuos triukšmo lygį.

Kaip telefonas… bet ne…

Naujasis Walkman Z serijos grotuvas yra su integruotu WiFi, taigi yra pilna galimybė siųstis android programas bei žaidimus iš android Market. Taip pat su šiuo muzikos grotuvu yra galimybė „stream‘inti“ video ar audio į didesnį ekraną pasinaudojus DLNA arba micro HDMI jungtimi.

Jeigu kas turite, arba ęsate kada turėję Walkman muzikos grotuvą, turbūt žinite W mygtuką, jis niekur nedingsta, su šiuo mygtuku naujajame muzikos grotuve lengvai pasieksite savo dainas iš betkurios android operacinės sistemos vietos. Naujasis Walkman Z1000 muzikos grotuvas turi populiariają SensMe technologiją, kuri automatiškai suskirstys muziką pagal Jūsų nuotaiką.

Taigi Naujasis Walkman muzikos grotuvas su android 2.3 Gingerbread operacine sistema yra kaip išmanusis telefonas, tik be mobiliojo telefono funkcijų.

Grotuvas bus prieinamas 8GB, 16GB bei 32GB modeliuose, ir kainuos nuo 250 iki 330 JAV dolerių.

 

Šaltinis: TechradarRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas