Samsung gavo 9 milijonus Galaxy S3 išankstinių užsakymų

Samsug Galaxy S3 oficialiai buvo pristatytas prieš maždaug dvi savaites. Pasirodyti prekyboje flagmanas turėtų gegužės 29 dieną Vokietijoje, ir 30 dieną Anglijoje. Dar žinomas faktas, kad Samsung gamina šį išmanųjį telefoną pilnu pajėgumu, kuris yra 5 milijonai vienetų per mėnesį.

Įdomus dalykas yra tas, kad po pristatymo buvo daugybės neigiamų komentarų dėl dizaino, bet vis dėlto žmonės nori leisti savo pinigus šiam išmaniajam, kadangi Samsung gavo net 9 milijonus išankstinių užsakymų šiam flagmanui.

9 milijonai manau yra išties daug, lyginant su tuo, kad Samsung Galaxy S2 buvo parduota apie 20 milijonų vienetų, tai Galaxy S3 išankstiniai užsakymai siekia beveik pusę Galaxy S2 pardavimų. Ir dar turiu paminėti, kad į šiuos išankstinius užsakymus neįeina JAV, kadangi joje, Samsung Galaxy S3 turėtų pasirodyti kiek vėliau su kiek silpnesniu dviejų branduolių procesoriumi.

Iš šių milžiniškų skaičių galima spręsti, kad Samsung Galaxy S3 bus dar populiaresnis už S2, ir kompanija Samsung toliau karaliaus mobiliųjų telefonų rinkoje.

 

Šaltinis: Routers1 komentaras

  1. Tomas parašė:

    Nuostabus telefonas, dar neradau prie ko prisikabinti, tiesa galejo siek tiek veliau isleisti ji, nes S2 vis dar kuo puikiausiai susitvarko ir sukasi, manau S4 jei toks bus, tikrai nepirksiu, kiekvienais metais pirkti nauja telefona siek tiek kvaila jau butu

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas