„Samsung GALAXY Note 10.1“ vienu metu leis dirbti daugiau ir paprasčiau

„Samsung“ pristatė „GALAXY Note 10.1“ – naująjį „GALAXY Note“ linijos planšetinį kompiuterį, kurį bus galima įsigyti jau rugpjūčio mėnesį. „GALAXY Note 10.1“ 10.1 colio (25.7 cm) ekranas leidžia prietaisą naudoti lygiai taip pat tiksliai kaip rašiklį ir popieriaus lapą bei siūlo neprilygstamas galimybes pasireikšti vartotojo kūrybingumui, produktyvumui ir mokymuisi. Įdiegtas 1.4 GHz keturių branduolių procesorius ir 2 GB darbinė atmintis (RAM) užtikrina prietaiso spartą naudojantis programomis ir naršant internete, „GALAXY Note 10.1“ leidžia paprasčiau, patogiau ir sparčiau gauti ir fiksuoti informaciją, spręsti įvairius uždavinius pasitelkiant ne tik pirštus, bet ir kartu su modeliu parduodamą specialų itin didelį tikslumą užtikrinantį „S Pen“ pieštuką.

„GALAXY Note 10.1“ atspindi „Samsung“ kompanijos siekius, sukurti turinį naudojant visapusiškai mobilų prietaisą, – sakė JK Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir Mobiliųjų komunikacijų padalinio prezidentas. – Istorija rodo, kad spartus pastabų ir minčių fiksavimas bei eskizų kūrimas yra labai asmeniškas ir natūralus būdas produktyviam ir kūrybiškam darbui. „GALAXY Note 10.1″ įdiegtos pažangios technologijos ir funkcijos leidžia vartotojams vienu metu dirbti, kurti ir bendrauti tarpusavyje.“

Naujasis planšetinio kompiuterio modelis suteikia galimybes vartotojams spręsti įvairius sudėtingus uždavinius pasitelkiant įrenginyje įdiegtą 10.1 colio (25.7 cm) ekraną. Unikali „Samsung“ technologija „S Pen“ leidžia naudoti „S Note“ šablonus ir produktyvius įrankius: „Shape Match“ (Formos kūrimas) ir „Formula Match“ (Formulės kūrimas). Paslauga „Mokymosi centras“ (Learning Hub) suteikia prieigą prie mokymosi turinio ir išskirtinės kūrybinės kompanijos „Adobe“ programos „Photoshop® Touch“. Šiuo metu paslauga „Mokymosi centras“ galima naudotis Korėjoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kinijoje ir Singapūre, vėliau paslauga palaipsniui bus diegiama kitose pasaulio rinkose.

Kelių ekranų funkciją

„GALAXY Note 10.1“ planšetinis kompiuteris siūlo įdiegtą kelių ekranų funkciją, leidžiančią vartotojui vienu metu naudoti dvi skirtingas programas ir spręsti kelis uždavinius padalinant planšetės ekraną į atskiras dalis – rašant arba su „S Pen“ funkcija kuriant eskizą, galima naršyti internete ir peržiūrėti vaizdo įrašus bei naudoti kitas programas. Be to, įmanoma be vargo fotografuoti ir redaguoti nuotraukas, jas atkurti antrajame ekrane bei kurti asmenines žinutes. Kelių ekranų naudojimo funkcija didina darbo produktyvumą ir efektyvumą, vartotojai gali susirašinėti ir tuo pačiu metu rašyti žinutes viename ekrane.

„S Pen“ ir „S Note“

Drauge su modeliu parduodamas pažangus 6.5 mm rašiklis „S Pen“. Aksesuaras „GALAXY Note 10.1“ leidžia optimaliai, tikroviškai ir intuityviai kurti įspūdingą asmeniniams poreikiams pritaikomą turinį. „S Pen“ savybės ir funkcijos specialiai pritaikytos naudoti kartu su 10.1 colio (25.7 cm) ekranu. Sistema „S Pen“ tiesiogiai įdiegta įrenginyje, ją išjungus įmanoma automatiškai be vargo naudoti įvairias programas, įskaitant „S Note“, „S Planner“, „Crayon physics“, „Adobe® Photoshop® Touch“ bei „Polaris Office“. Vartotojai taip pat gali akimirksniu pasirinkti pageidaujamą programą. Programą „S Note“ galima tuoj pat naudoti, kai tik vartotojas „S Pen“ pašalina iš įrenginio. Užtikrinant sparčią prieigą prie „S Note“, vartotojui pakanka du kartus spustelėti „S Pen“ mygtuką. Tai atliekama naudojant specialią „S Note“ programą, kuri leidžia pasireikšti kūrybingumui ir produktyvumui.

Unikalus įrankis „S Note“ leidžia vartotojui žinutes ir eskizus jungti su kitu skaitmeniniu turiniu naudojant specialius iš anksto įdiegtus šablonus. Funkcijos „Shape Match“ ir „Formula Match“ leidžia koreguoti ir į skaitmeninį formatą konvertuoti geometrines figūras, naudojant rašiklį „S Pen“ kurti ranka rašomas skaitmenines formules. „S Note“ taip pat apima turinio ir informacijos paieškos sistemą, kuri leidžia turinį be vargo perkelti iš vienos bylos į kitą neperjungiant ekrano. „GALAXY Note 10.1“ iš anksto įdiegta programa „Adobe® Photoshop® Touch“ vartotojui suteikia galimybę profesionaliai redaguoti nuotraukas naudojant patogų ir tikslų rašiklį „S Pen“.

Aktyvaus mokymosi galimybės

„GALAXY Note 10.1“ taip pat puikus mokymuisi pritaikytas įrankis, leidžiantis paskaitose elektroninėje tekstų knygoje tiesiogiai fiksuoti pastabas, naršyti internete ir tuo pačiu metu kurti rašinį. „Samsung“ mokymosi centro paslauga specialiai sukurta naudoti „GALAXY Note 10.1“, suteikiama prieiga prie įvairaus multimedijos mokymosi turinio skirto įvairaus amžiaus vartotojams. Turinys apima elektroninius tekstus, vaizdo įrašus, interaktyviąsias paskaitas ir kitas priemones, kuriomis galima naudotis daugelyje „Samsung“ įrenginių. Be to, mokymosi centras apima mokymosi valdymo sistemą, kuri leidžia įvairaus amžiaus vartotojams smagiai tvarkyti ir valdyti mokymosi procesą.

Paslauga „Mokymosi centras“ galima naudotis „GALAXY Note 10.1“ pristatymo metu Korėjoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kinijoje ir Singapūre. Iki 2012 m. pabaigos „Mokymosi centrą“ bus galima parsisųsti iš „Samsung Apps“ daugiau nei 20 šalių.

Išskirtinės ir funkcionalios technologijos

„GALAXY Note 10.1“ įdiegtos pažangiausios technologijos įskaitant 1.4 GHz keturių branduolių procesorių ir 2 GB darbinę atmintį. Šie techniniai parametrai užtikriną modelio spartą leidžiant įvairias programas ir žaidimus ar naršant internete bei atliekant kitus darbus. Įrenginyje taip pat įdiegta 5 mln. taškų raiškos pagrindinė kamera bei 1.9 mln. taškų raiškos priekinė modelio kamera.

„GALAXY Note 10.1“ įdiegtos ir kitos funkcijos, tarp kurių „Smart Stay“, kuri stebi vartotojo žvilgsnį ir užtikrina, kad ekranas būtų nuolat įjungtas. Funkcija „Pop Up Play“ leidžia ekrane matyti vaizdo įrašą ir tuo pačiu metu atlikti kitas užduotis. Funkcija „AllShare® Play“ leidžia dalintis turiniu realiuoju laiku su kitais žiūrovais „GALAXY Note 10.1“ viename tinkle prijungus prie „Samsung“ HD televizoriaus, mobiliojo planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio. Naudojant sistemą „AllShare Group Cast“, vartotojai gali keistis dokumentais, informacine medžiaga bei nuotraukomis specialiai neatkuriant bylų.

Šiuo metu bus galima įsigyti „GALAXY Note 10.1“ su įdiegtu „WiFi“ arba „WiFi“ ir „3G HSPA-Plus“ ryšiu. Vėliau bus galima įsigyti modelį su „WiFi“ ir LTE ryšio sistemomis.

 

Parengta pagal „Samsung“ pranešimą spaudai.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas