Klausk Androido – Atsakymai [6]

Štai ir išaušo ketvirtadienio rytas, kuris prasidės nuo atsakymų į Jus dominančius klausimus. Kadangi tai jau šeštoji šios rubrikos serija, galia teigti jog sulaukėme standartiško kiekio klausimų, kurių visuomet būna apie 3-4, tad sulaukėme keturių. Na ką, pirmyn prie klausimų ir atsakymų.

K. Galbūt žinote kada bus atnaujinimas HTC ONE X dabartine versija turiu 4.2.2?

A. HTC USA prieš šiek tiek laiko pranešė, kad jie savo One X modelius neatnaujins aukščiau negu 4.2, dėl Nvidios kompanijos procesoriaus nesuderinamumo. Šaltinis.
K.  Sveiki. Gal yra žinoma kada bus paleistas Samsung Galaxy S4mini KitKat atnaujinimas bei iki kokios Android versijos yra planuojama palaikyti S4mini? Ačiū
 Deja negalime pasakyti nieko daugiau, tačiau tik tiek, kad jis tikrai turėtų sulaukti KitKat atnaujinimą. O kada atsiras atnaujinimas, bei kiek dar planuoja palaikyti informacijos nėra. Asmeniškai, abejočiau ar net patys Samsung atsakingieji darbuotojai galėtų tiksliai atsakyti į šiuos klausimus.

K. Ar Mano 4 metų senumo xxx telefonas gaus Andrioid atnaujinimą iš versijos x.y į x.z ir kada gaus?

 A. Blogos naujienos, tačiau jūsų telefono gamintojas bankrutavo nuo per mažo kiekio Android atnaujinimų, tad pirkėjai nebepirko jų gaminių…
K.  Kokį rekomenduotumėte parsisiųsti tutorialą (-us) apie aplikacijų Androidui kūrimą, jų įdiegimą bei testavimą? Su praktiniais pavyzdžiais ir paaiškinimais, pavyzdžiui, žingninio variklio valdymas, galios elektronikos prietaisų įjungimas/išjungimas ir t.t. iš susikurtos androido aplikacijos su šiokiu tokiu GUI per usb kabeliuką, arba jeigu be laidų – per standartinį bluetoothą, ir pan. Man per guglinę paiešką išmeta tik labai jau bendro pobūdžio informaciją arba kažką tokio be praktinių išbaigto kodo pavyzdžių ir nė velnio neina pasibandyti/pasimokyti pradžiai?

K. Pamoka.
Mano asmeninės žinios šioje srityje yra labai ribotos, tai daug ir neturiu ką patarti.


2 komentarų

  1. Mukas parašė:

    Dėkui, pradžiai tai kaip tik tai, ko reikėjo :), o toliau bus matyti…

  2. Raimondas parašė:

    Sveiki, noriu paklausti kur būtų galima parduot arba kas galėtų padėti įgyvendinti mano turimas idėjas android aplikacijoms?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas